2017 m. kovo 27 d., pirmadienis
Burbiškio dvare vyksta tradicinės tulpių žydėjimo šventės
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Kviečiame dalyvauti Europos žmonių festivalio logotipo konkurseSpausdinimo versija

2018 metais Radviliškio mieste bus organizuojamas Europos žmonių festivalis. Pirmą kartą šis festivalis buvo organizuotas 1992 metais Belgijos mieste Libramonte. Kasmet Europos valstybių atstovai vyksta į vieną iš anksto pasirinktą šalį ir joje paskutinę liepos savaitę organizuoja festivalį, kuriame visos dalyvaujančios šalys pristato savo kultūrą, nacionalinį paveldą, etninę kultūrą, kulinarinį paveldą, sportininkai dalyvauja varžybose.

Šalių atstovai turi galimybę tyrinėti Europos kultūrų įvairovę, rasti bendrumų ir skirtumų. Tapyba, fotografija, gatvės teatras, folkloras, sportas, paremtas kilnaus sportinio elgesio idėja, etninė kultūra ir šalies kulinarinis paveldas, vietos verslo ir turizmo skatinimas – tokie šio festivalio tikslai.  Šalims atstovauja įvairaus amžiaus žmonės, bet daugumą sudaro jaunimas. Planuojama, kad Europos žmonių festivalis į Radviliškio miestą pritrauks delegacijų ir svečių iš keturiolikos–aštuoniolikos Europos valstybių.

Kviečiame dalyvauti šio festivalio logotipo konkurse. Logotipas bus naudojamas visur, kur bus reklamuojamas šis festivalis.

Konkurse gali dalyvauti iniciatyvūs, pilietiški Radviliškio rajono savivaldybės gyventojai, įstaigos, įmonės, organizacijos. Kiekvienas konkurso dalyvis gali pateikti neribotą logotipų skaičių.

Logotipas turi būti originalus (t. y. sukurtas konkurso dalyvio) kūrinys. Logotipas neturi pažeisti jokių įstatymų ar trečiųjų šalių teisių (autorių teisių, patentų, prekių ženklų, verslo paslapčių ar kitokių nuosavybės ar turtinių teisių, neturi pažeisti įstatymų dėl šmeižto, garbės ir orumo, neturi pažeisti privatumo, viešumo, asmenybės teisių, sutartinių teisių, bet kokio asmens, įstaigos ar kitokio subjekto teisių).

Autoriaus konkursui teikiamame festivalio logotipe privalo būti įrašyta:

  • autoriaus sugalvota festivalio tema, sudaryta iš 1–3 žodžių;
  • Europos žmonių festivalis;
  • Radviliškis;
  • Lietuva;
  • 2018 m. liepos 22–29 d.

Konkursui sukurtą logotipą (logotipus) reikia pateikti iki 2017 m. balandžio 15 d. elektroniniu paštu asta.kasceniene@radviliskis.lt arba pristatyti į Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrių 108 kab. (Aušros a. 10, Radviliškis) voke su nuoroda „Europos žmonių festivalio logotipo konkursui“ (informacija turi būti įrašyta skaitmeninėje laikmenoje).

Europos žmonių festivalio logotipo konkurso nuostatai (PDF formatas).

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Aktualu

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: