2017 m. gegužės 30 d., antradienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Kviečiame prisijungti prie „Mes darom“ iniciatyvų, skirtų Lietuvos valstybės 100-mečiuiSpausdinimo versija

Projekto tikslas – paminėti 2018-aisiais metais minimą Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šimtmetį. Šia iniciatyva bus skatinamas Lietuvos visuomenės pilietinės aktyvumas.

Projekto auditorija – savivaldybės, ugdymo įstaigos, nevyriausybinės organizacijos, bendruomenės.

Projekto įgyvendintojai – Všį „Mes Darom“, Lietuvos Respublikos Vyriausybė, atskiros ministerijos, kitos nevyriausybinės organizacijos ir žiniasklaidos priemonės.

Konkretūs „Darom“ projektai skirti Lietuvos 100-mečiui:

  1. Masinis vasario 16 d. šventimas su istoriniais kostiumais ir inscenizacijomis Vilniuje ir Kaune, į kurį bus kviečiami dalyviai iš visų savivaldybių.
  2. „Lietuvos Takas“ – per visą Lietuvą eisiantis pėščiųjų takas su skiriamaisiais ženklais. Pirmoji jo rytų-vakarų ašis kirs apie 20 savivaldybių, tačiau vėliau jis apraizgys visas 60 savivaldybių.
  3. Nenutrūkstamas 2018 m. vasario 16 – kovo 11 bėgimas. Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje bėgikai vienas kitą keisdami nesustodami bėgs 24 paras. Kviečiame prisijungti tas savivaldybes, kurios sugebėtų įtraukti bent 300 žmonių, pasiruošusių bėgti.
  4. „Mini Lietuva 2018“ – entuziastai kurs Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir kitų norinčių prisijungti miestų miniatiūrinius modelius / maketus, kaip jie atrodė 1918 m.

Norinčiųjų prisijungti prie iniciatyvos prašome iki 2017 m. gegužės 29 d. užpildyti registracijos formą galite čia.

Artėjantis Valstybės atkūrimo šimtmetis yra ne tik proga pažymėti praeitį, bet ir galimybė drauge kurti mūsų šalies dabartį ir ateitį. Šimtmečio herojus yra kiekvienas aktyvus kuriantis pilietis. Šimtmečio proga norime paskatinti visuomenę kurti sau, savo bendruomenei, miestui ir šaliai ir taip parodyti, kad esame aktyvių piliečių tauta, besirūpinanti savo nariais ir savo valstybe.

Lietuvos Respublikos Vyriausybė 2015 m. rugpjūčio 19 d. nutarimu Nr. 904 „Dėl Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo programos patvirtinimo“ patvirtino Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo programą. Projekto metu organizatoriai kartu su partneriais įgyvendins įvairias Lietuvos nepriklausomybės šimtmečiui skirtas paminėti veiklas.

Daugiau informacijos: Roberta Deveikytė, l. e. VšĮ „Mes Darom“ direktoriaus pareigas, mob. tel. 8 671 16 838, el. paštas r.deveikyte@mesdarom.lt; tinklalapis internete – www.mesdarom.lt.

VšĮ „Mes Darom“ informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Aktualu

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: