2018 m. gegužės 26 d., šeštadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Susitikimas viešojoje įstaigoje Radviliškio ligoninėSpausdinimo versija

Vizito tikslas – aptarti VšĮ Radviliškio ligoninės darbuotojų darbo užmokesčio kėlimo klausimus. „Mūsų pareiga–analizuoti, stebėti, vertinti. Mes turime diskutuoti apie struktūrą, tikslinių priemonių įsigijimą, vidinius resursus, tai dalykai apie kuriuos reikia kalbėti“, - sakė meras Antanas Čepononis.

Ieškant sprendimo dėl slaugytojų darbo užmokesčio padidinimo, nutarta, kad nuo 2018 m. gegužės 1 d. Radviliškio ligoninės darbuotojų atlyginimai didės: slaugos personalui nuo 21proc. iki 31 proc., kinezeterapeutams, logoterapeutams nuo 15 proc. iki 19 proc., pagalbiniam personalui, ūkio tvarkytojams, sanitarinės automašinos vairuotojams apie 10 proc., vyr. slaugos administratorėms, turinčioms aukštąjį universitetinį išsilavinimą, apie 14 proc.

Norint pakelti gydytojams 20 proc., darbo užmokestį, Radviliškio ligoninei kas mėnesį reikėtų papildomų 25 000 Eur. Mero teigimu, reikia peržiūrėti vidinius ligoninės rezervus ir efektyviai perskirstyti lėšas. Tai negali būti vienšalis sprendimas, ir Steigėjas, ir pati ligoninė turi diskutuoti, ieškoti sprendimo, kuris tenkintų visus.

Ligoninės gydytojai taip pat prašė Mero tarpininkauti, kad ieškotų galimybių tartis su Valstybine bei Teritorine ligonių kasomis dėl finansavimo optimizavimo teikiant stacionarines paslaugas. Meras pažadėjo pasidomėti, kad visos suinteresuotos pusės susėstų prie apskrito stalo ir ieškotų sprendimo būdų.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: