2018 m. sausio 16 d., antradienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Laisvės gynėjų dieną prisiminti tragiškosios Sausio 13-osios nakties įvykiaiSpausdinimo versija

Sausio 12 d. šalia Radviliškio miesto kultūros centro buvo minima Laisvės gynėjų diena. Prisimindami kraupius 1991 m. sausio 13-osios dienos įvykius, susirinkusieji klausė Radviliškio miesto kultūros centro folkloro ansamblio „Aidija“ (vad. Donatas Stakvilevičius), Radviliškio miesto kultūros centro politinių kalinių ir tremtinių choro „Versmė“ (vad. Rasa Gasiūnienė), Radviliškio Lizdeikos gimnazijos mokinių Gabrieliaus Verdingo ir Vaivos Pakštaitės bei Radviliškio miesto kultūros centro režisieriaus Vaidoto Katučio atliekamų kūrinių.

 

Minėjime dalyvavęs Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis linkėjo nepamiršti, kad laisvė yra ne dovanojama, o iškovojama. Jis kvietė prisiminti visus, kurie paaukojo sveikatą ar net gyvybę dėl mūsų visų ateities. Kiekvieno žuvusiojo gynėjo atminimą įprasmino varpo dūžiai.

Minėjimo dalyviai tapo iškilmingos akimirkos liudininkais. Radviliškio šaulių kuopos vadas Pranas Sluckus įteikė Nepriklausomybės gynėjų sąjungos vėliavą skyriaus pirmininkui Albertui Vitartui. Jis, tragiškųjų Sausio 13-osios  įvykių liudininkas ir dalyvis, pasidalijo savo prisiminimais. Ne vienam minėjimo dalyviui sudrebėjo širdis, ne vienas prisiminė, kaip tą tragiškąją naktį  nerimo buvo pilna visur.

Neužmirštuolės minėjimo dalyvių atlapuose tarsi sakė: „Neužmiršim nė vieno, paaukojusio gyvybę už Lietuvos laisvę“.

Radviliškio miesto kultūros centro informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: