2019 m. vasario 21 d., ketvirtadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Radviliškio rajono policija pristatė 2018 metų veiklos rezultatusSpausdinimo versija

Vasario 20 dieną Radviliškio rajono policijos komisariato posėdžių salėje pristatyti Šiaulių AVPK Radviliškio rajono policijos komisariato 2018 metų veiklos rezultatai.

Su Radviliškio rajono policijos pareigūnų darbo veiklos rezultatais susipažino Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Ramūnas Sarapas, Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Kazimieras Augulis, teisėsaugos pareigūnų bendruomenės atstovai, Radviliškio rajono gyventojai, besidomintys policijos veikla, žiniasklaidos atstovai.

Šiaulių AVPK viršininkas Ramūnas Sarapas pasidžiaugė Radviliškio rajono policijos pareigūnų darbo pasiekimais, ypač – Radviliškio rajono policijos komisariato pareigūnų dėka išaiškintais padegimų Radviliškio mieste atvejais.

Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Kazimieras Augulis kalbėjo, kad savivaldybės prioritetas viešojo saugumo užtikrinimo srityje – eismo saugumo priemonių diegimas, policijos automobilių išlaikymas, pagalbos mygtukų programos tęstinumas, stebėjimo kamerų viešosiose erdvėse įrengimas. Jis pasidžiaugė, kad Radviliškio rajono savivaldybė ir policija glaudžiai bendradarbiauja siekdami užtikrinti gyventojų saugumą, viešąją tvarką, turi bendrų tikslų. Mero pavaduotojas padėkojo policijos pareigūnams už jų sunkų ir atsakingą, bet labai reikalingą darbą.

Susitikime 2018 metų  veiklą pristatęs Radviliškio policijos komisariato viršininkas Linas Valius apžvelgė 2018 metų nusikalstamumo ir kitų teisės pažeidimų situaciją rajone, išskyrė apylinkes pagal didžiausią nusikalstamumo procentą, kalbėjo apie atliktus darbus, prevencinę veiklą, bendradarbiavimą su įvairiomis institucijomis ir savivaldybe. Jis teigė, kad nusikalstamumo rodikliai mažėja, bet padaugėjo eismo  įvykių. Džiugina tai, kad sumažėjo žuvusiųjų eismo įvykiuose, kad trumpėja ikiteisminio tyrimo laikas.

2017 m. Radviliškio rajono policijos komisariato prižiūrimoje teritorijoje Policijos registruojamų įvykių registre buvo užregistruoti 7 964 pranešimai. 2018 m. pradėti ir tirti 786 ikiteisminiai tyrimai. 2018 m. buvo užregistruoti 228 eismo įvykiai, kuriuose 3 žmonės žuvo, 35 buvo sužeisti.

Apibendrindamas 2017 metų tendencijas, L. Valius pasidžiaugė, kad Radviliškio rajone didėjo reagavimų į pranešimus operatyvumas, pareigūnų ekipažų (mobilių darbo vietų) rajono teritorijoje, nusikaltimų, padarytų viešose vietose, ištyrimo rodiklis, išaiškintų pažeidimų dėl nelegalios akcizinių prekių apyvartos skaičius.

Prioritetinėmis kryptimis 2018 metais išlieka greitas reagavimas į įvykius, nuosekli prevencinė veikla, nusikalstamų veikų ir teisės pažeidimų išaiškinamumas, pareigūnų, vykdančių pavedimų funkcijas, darbo laikas aptarnaujamoje teritorijoje, gerėjanti teikiamų paslaugų kokybė ir visuomenės pasitikėjimas.

L. Valius padėkojo savivaldos institucijoms, įstaigoms ir organizacijoms, bendruomenėms, saugios kaimynystės grupių atstovams už jų indėlį į saugios ir sveikos aplinkos kūrimą rajono gyventojams.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Nuotraukos – Rimanto Benaičio

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: