2019 m. vasario 21 d., ketvirtadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Raudondvaryje skambėjo dainos apie gimtinę Spausdinimo versija

Šiemet visa Lietuva įvairiais renginiais sutiko 101-ąjį Valstybės atkūrimo gimtadienį. Neįprastai pavasarišką Vasario 16-osios vakarą Raudondvario kultūros namuose įvyko šventinis karaokės vakaras šeimoms „Švenčiame, dainomis vienas kitą džiuginame“, į kurį susirinko Raudondvario, Butėnų ir Šeduvos gyventojai, panorę smagiomis dainomis džiugiai sutikti Lietuvos valstybės atkūrimo sukaktį.

Susirinkusios šeimos, jų draugai dalyvavo istorinėje viktorinoje „Lietuva – tai aš, Lietuva – tai mes“ apie Lietuvos valstybės atkūrimo akto pasirašymo aplinkybes, signatarus. Tiksliausiai į klausimus atsakė ir nugalėtoju tapo jaunasis vakaro dalyvis Erikas Matulaitis. Renginio dalyviai nuotaikingai dainavo populiarias, visų mėgstamas dainas apie gimtinę, tėvynę ir laisvę, nuskambėjo virš dvidešimt įvairaus stiliaus linksmų ir romantiškų dainų. Renginio pabaigoje visi kartu atliko baigiamąją dainą „Grįžtu namo“.

Ypač smagu, kad pasirinktas dainas iš visos širdies traukė susirinkęs jaunimas. Buvo apdovanoti gražiausiai dainavę vakaro dalyviai, ypač šventiškai skambėjo šeduvės Redos Butkienės ir jos sesės Vaidos Zacharevičienės atliekamos dainos, savo muzikalumu nustebino Arnoldo Butkaus ir Rovedos Zacharevičiūtės duetas, labai nuoširdžiai dainas atliko Lukas Skara ir Gunda Butkutė.

Visi karaokės vakaro dalyviai mielai vaišinosi saldainiais ir arbata, kupini geros nuotaikos skirstėsi į namus, vieni kitiems linkėdami gražios valstybinės šventės.

Marija Selenienė,
Raudondvario kultūros namų vyr. kultūros specialistė

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: