2018 m. lapkričio 21 d., trečiadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Savivaldybė visuomet palaikys kaimo bendruomenes, dirbančias žmonių labuiSpausdinimo versija

Radviliškio rajono savivaldybėje įvyko Radviliškio rajono vietos veiklos grupės „Radviliškio lyderis“ visuotinis narių susirinkimas. Susirinkime išrinkta nauja Radviliškio rajono vietos veiklos grupės „Radviliškio lyderis“ valdybos pirmininkė. Ja tapo Ingrida Gladkienė, Skėmių seniūnė. Ji pakeitė ilgametę valdybos pirmininkę Romualdą Rimkuvienę. Susirinkime VVG valdyba papildyta naujais nariais, pakeisti VVG įstatai, kalbėta apie Radviliškio rajono vietos veiklos grupės „Radviliškio lyderis“ teritorijos vietos plėtros strategijos įgyvendinimo 2016–2023 m. aktualijas.

VVG „Radviliškio lyderis“ atstovai padėkojo Radviliškio rajono savivaldybės tarybai, priėmusiai sprendimą kompensuoti PVM bendruomeninio verslo projektams. Susitikime dalyvavęs Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis pasidžiaugė, kad  Radviliškio rajone veikiančios kaimo bendruomenės yra labai aktyvios, kad jų pirmininkai pilni idėjų ir entuziazmo ir turi labai daug kantrybės „Ačiū visiems, kurie, laukdami palankių sprendimų bendruomeniniam verslui, neišsivaikščiojo, kurie dirbo 15 metų be jokio atlygio savam kraštui ir toliau tęsia šią prasmingą veiklą ir yra pasiryžę veikti savo kraštui ir savo krašto žmonėms“. Pasak mero, Savivaldybė visada palaikys bendruomenes, kad ir kaip joms būtų sudėtinga vykdyti įvairius projektus ir iniciatyvas dėl įvairiausių jiems keliamų reikalavimų.

Susirinkime aptarta ir gruodžio 7 d. Baisogaloje planuojama organizuoti VVG „Radviliškio lyderis“ išplėstinė konferencija, kurioje dalyvaus visi VVG „Radviliškio lyderis“ nariai ir bendruomenių atstovai. Pasak Romo Kalvaičio, VVG „Radviliškio lyderis“ pirmininko, joje bus aptari 2018 metų VVG veiklos rezultatai., ateities planai.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: