2018 m. gegužės 26 d., šeštadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Šeduvos globos namų bendruomenės išvyka į BirštonąSpausdinimo versija

Šeduvos globos namų bendruomenė jau ne vienerius metus dalyvauja Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos organizuojamame projekte „Eismo saugumas bendruomenėse 2018“. Todėl svarbu ne tik patiems elgtis atsakingai bei saugiai eismo aplinkoje, bet ir kitiems rodyti pavyzdį. Šį kartą Šeduvos globos namų bendruomenė vyko paminėti Tarptautinę šiaurietiškojo ėjimo dieną Birštone, kurią organizavo Lietuvos šiaurietiško ėjimo asociacija. Prieš pradėdami bendrą mankštą bei žygį, užsidėjome ryškiaspalves liemenes, kad keliaudami kitiems eismo dalyviams būtume ryškūs bei gerai matomi.

Šiaurietiškas ėjimas yra ne tik puikus sveikatingumo metodas, laisvalaikio praleidimo būdas, bet ir aktyvi fizinė veikla gryname ore. Šią dieną pradėjome šiaurietiško ėjimo pamoka, kurią vedė instruktorė Ernesta. Linksmoje bei aktyvioje mankštoje atlikę pratimus, pradėjome 6 kilometrų žygį miško takais, gėrėjomės Nemuno pakrančių vaizdais, išvydome nepaprastą Birštono grožį.

Žygio metu buvo svarbu elgtis atsakingai ir drausmingai eismo aplinkoje, todėl stebėjome kelio ženklus, prisiminėme eismo saugumo taisykles, pereinant gatvę ar einant šaligatviu. Puikiai bei naudingai praleistoje dienoje netrūko įspūdžių. Geras oras leido ne tik grožėtis vaizdais, bet ir pasidžiaugti eismo dalyvių saugumu bei drausmingumu.

Šeduvos globos namų informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: