2019 m. sausio 21 d., pirmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Radviliškio rajono savivaldybė – skaidriausiųjų ketvertukeSpausdinimo versija

Ketvirta vieta iš 60-ties. Tokia Radviliškio rajono savivaldybė pagal Lietuvos savivaldybių skaidrumo tyrimo rezultatus, kurį atliko „Transparency International“ Lietuvos skyrius. Radviliškio rajono savivaldybė bendrame vertinime surinko 80 proc. Radviliškio rajono savivaldybę lenkia Joniškio, Alytaus ir Širvintų rajonų savivaldybės.

Visos šešiasdešimt savivaldybių buvo vertinamos septyniose srityse: „Institucijos struktūra, pareigybės ir darbuotojai“, „Savivaldybės tarybos veiklos skaidrumas“, „Savivaldybės antikorupcijos politikos skaidrumas“, „Savivaldybės įmonių ir paslaugų skaidrumas“, „Savivaldybės biudžeto ir jo vykdymo skaidrumas“, „Savivaldybės viešųjų pirkimų skaidrumas“ ir „Gyventojų įtraukimas į viešųjų sprendimų priėmimą“.

Geriausia įvertintos „Savivaldybės tarybos veiklos skaidrumas“, „Savivaldybės įmonių ir paslaugų skaidrumas“, „Savivaldybės biudžeto ir jo vykdymo skaidrumas“ sritys, jos surinko po 100 proc.

Kiek mažiau procentų surinko sritys „Savivaldybės antikorupcijos politikos skaidrumas“ (86 proc.) ir „Savivaldybės viešųjų pirkimų skaidrumas“ (83 proc.)

Sritys „Institucijos struktūra, pareigybės ir darbuotojai“ ir „Gyventojų įtraukimas į viešųjų sprendimų priėmimą“ įvertintos žemiausiais procentiniais balais, abi surinko po 50 proc.

Savivaldybių skaidrumo tyrimą atliko „Transparency International“ Lietuvos skyrius.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: