2017 m. lapkričio 19 d., sekmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Miežaičiuose – gerumo ir padėkos vakaras „Dėkojame Jums“Spausdinimo versija

Visi, kas nors trupinėlį savo laiko paaukojo Miežaičių kaimo bendruomenės veiklai, lapkričio 11 d. buvo sukviesti į bendruomenės namus, kuriuose vyko tradicinis gerumo ir padėkos vakaras „Dėkojame Jums“. Vakaras organizuotas iš projektinių lėšų, kurias skyrė Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija. Jo metu buvo ne tik padėkota geradariams, bet ir norėta parodyti, kad mažame kaime gyvena geri, dosnūs, su įvairiomis gyvenimo  patirtimis žmonės.

Gerumo ir padėkos vakaras prasidėjo šventine panorama, kurioje sukosi išsami verslo, kultūros, sporto informacija, orų prognozė. Vakaro herojai buvo kalbinami ir tiesioginiame eteryje. Panorama prasidėjo naujienomis iš Miežaičių kaimo. Pirmiausia šilčiausi ir nuoširdžiausi sveikinimai buvo skirti Julijai ir Vladislovui Mikalajūnams, kurie šiais metais atšventė deimantinių vestuvių jubiliejų. Jų pasveikinti atvyko Radviliškio rajono savivaldybės meras A. Čepononis ir Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Nijolė Čepononienė, Radviliškio seniūnijos seniūno pavaduotoja V. Balinskienė. Bendruomenės pirmininkė Lina Dikavičienė gražius sveikinimo žodžius skyrė ir Miežaičių bendruomenės jubiliatams. Garbingus jubiliejus Miežaičių kaimo bendruomenėje šiemet atšventė: Bronė Simaitienė, Elytė Bitienė, Adelė Žalienė ir Romualdas Diržinauskas.

Kilnių, darbščių žmonių  bendruomenėje išties nemažai. „Ištartas paprastas, bet nuoširdus „Ačiū“ – padėka visiems už tai, kad Jūs buvote, esate ir nuoširdžiai tikiuosi būsite kartu. Labai svarbu darbštumas, nuoširdumas, atjauta ir meilė aplinkiniams. Tai savybės, kuriomis trykšta mūsų nominantai“, – vakaro metu sakė bendruomenės pirmininkė L. Dikavičienė.

Apdovanojimą „Atsakinga, darbšti, kūrybiška“ šiais metais atsiėmė net trys bendruomenės narės: Danutė Jurgaitienė, Gražina Pryšmantienė ir Neringa Ilginytė. Tai moterys, kuriomis galima betarpiškai pasitikėti, tai lyg gerieji angelai, kurie atskrenda tuomet, kai to labiausiai reikia, nes labai svarbu ir gera sulaukti pritarimo ir pagalbos organizuojamuose darbuose. Turėti gerą kaimyną – tas pats, kas laimėti loterijoje. „Paslaugiausio kaimyno“ apdovanojimas šiemet atiteko Aurelijui Joniškiui. Jis, turintis gerą širdį, spinduliuoja gera nuotaika, visuomet pasirengęs padėti bendruomenės darbuose. Apdovanojimas „Metų pagreitis“ atiteko Stanislavai Pečiulionienei. Ji neabejinga bendruomenėje vykstantiems įvykiams, iškelia kaimo problemas į viešumą ir ieško būdų, kaip jas išspręsti, dažnai dalija gerus ir naudingus patarimus bei  visada kiek galėdama skuba į talką  bendruomenės aktyvui.

Būna, kad ateina į tavo gyvenimą žmogus. Ir tu pradedi dainuoti, nors anksčiau buvo gėda. Žmogus, kurį tu nori fotografuoti, nes tau jis visas gražus: ir piktas, ir lietaus aplytas, ir sriuba apsipylęs. Apdovanojimas „Metų gyvenimo posūkis“ įteiktas Živilei ir Skaidriui Skėriams, šiais metais sukūrusiems gražią šeimą. Pakeitusi gyvenamąją vietą ir sėkmingai iš Šiaulių miesto į gimtąjį kaimą sugrįžusi buvo pasveikinta ir apdovanojimą „Metų pasikeitimas“ atsiėmė Kristinos ir Svajūno Simaičių šeima.

Prireikus pagalbos įvairiuose darbuose, įgyvendinant projektus, visada beldžiamasi į Radviliškio savivaldybės duris. Radviliškio savivaldybė niekada neatsisako pridėti lėšų prie bendruomenės įgyvendinamų projektų. Kaip ir kiekvienais metais finansavo įgyvendinamą projektą vaikų dienos vasaros stovyklą „VASARA 2017“ ir „Miežaičių kaimo bendruomenės veiklos viešinimas ir bendruomeniškumo stiprinimas“ bei prisidėjo lėšomis prie bendruomenės įgyvendinamo Kūno kultūros ir sporto departamento finansuoto projekto „Sportas – sveikata, laisvalaikio praleidimo forma ir gyvenimo būdas“. Miežaičių bendruomenė dėkojo už draugystę, džiaugėsi gauta parama ir nuveiktais gražiais darbais bendruomenei. Apdovanojimas „Metų dosnumas“ atiteko Radviliškio rajono savivaldybei, kurią atsiėmė meras A. Čepononis.

Miežaitiškiai prisiminė ir emigravusius, išvykusius kaimynus, draugus, pažįstamus. „Net nustebome, kiek mūsų draugų, pažįstamų artimųjų yra išvykę svetur. Tai Jonas, Tomas su šeima, Aistė su vyru, Mindaugas su šeima, Jurgita, Lilija su draugu, Neringa su dukra, Donata su draugu. Jie jau įsikūrė Anglijoje, Vokietijoje, Danijoje. Ramūnas ir Lina į svečias šalis išvyksta padirbėti trumpam ir vėl grįžta į gimtinę. Visai neseniai į Angliją padirbėti išvyko Anastasijus. Mums belieka džiaugtis, kad visi jie turi sėkmingus darbus ir tikėtis, kad kada nors sugrįš į gimtinę. Turime ir tolimųjų reisų vairuotojų. Sunkiasvores mašinas užsienio keliais vairuoja mūsų Romualdas, Kęstutis, Vaidas, Gintautas, Egidijus, Algirdas su žmona Aldona. Linkime visiems gero kelio“, – kalbėta šventiname renginyje.

Miežaičių bendruomenę su švente pasveikino Radviliškio policijos komisariato vyr. tyrėjas, bendruomenės pareigūnas Aivaras Kardašius.

„Metų fenikso“ apdovanojimas įteiktas Egidijui Pryšmantui už savitą kūrybą, išleistą kompaktinį diską, dalyvavimą bendruomenės veikloje.

Nepamiršti ir sportininkai. 2017 metais Miežaičių kaimo bendruomenės jaunimas dalyvavo aplinkinių bendruomenių organizuojamuose ne tik kultūriniuose, bet ir sporto renginiuose. Niekada neatsisako padėti Gedas, Maksimas, Julius, Kristina, Virginija, Dovydas, Valdas, Edmondas, Žygimantas, Aivaras, Justas, Šarūnas, Greta. Šauniam jaunimui padėkota už pagalbą ir dalyvavimą organizuojamuose renginiuose, talkose. „Entuziastiškiausio sportininko“ apdovanojimas iškeliavo į Modesto Mondrovicko rankas. Jis – tikras lyderis, talkina krepšinio, tinklinio varžybose, ne tik žaidžia, bet ir padeda teisėjauti. Jis visada atstovauja Miežaičių bendruomenei jėgos rungtyse ir laimi prizines vietas, o šiais metais policijos organizuotame saugių kaimynysčių sąskrydyje Pakiršinyje kartu su Miežaičių jaunimo komanda tapo jėgos rungties nugalėtoju.

Miežaičių bendruomenėje didelio susidomėjimo sulaukė startavęs projektas „Sportas – sveikata, laisvalaikio praleidimo forma ir gyvenimo būdas“. Šiltais vasaros vakarais į bendruomenės namus skubėjo ne tik Miežaičių kaimo moterys, bet ir kaimynės iš Daugėlaičių ir Karčemų. Bendruomenės namuose vyko grupinės mankštos su muzika užsiėmimai. Juos vedė nuostabi, entuziazmo ir geros nuotaikos nestokojanti trenerė Rita Dirmeikienė. Už pagalbą įgyvendinant projektą R. Dirmeikienei įteiktas „Metų partnerystės“ apdovanojimas.

„Mūsų bendruomenė kuriama stipriais atsidavimo, rūpesčio, geraširdiškumo pamatais. Būdami skirtingų interesų, nuomonių, charakterių, randame bendrą kalbą, veikiame drauge, nes kiekvienas suprantame, kad stengiamės vardan šalia esančiojo“, – tokiais žodžiais baigėsi programos šventinė dalis. Miežaitiškiams ir svečiams saksofonu grojo Arnas Česas.

Miežaičių bendruomenės informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: