2017 m. gegužės 30 d., antradienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Pasirašyta projekto „Grinkiškio miestelio vandentiekio ir nuotekų tinklų, nuotekų valymo ir vandens gerinimo įrenginių statyba“ rangos darbų sutartisSpausdinimo versija

Gegužės 24 d. UAB „Radviliškio vanduo“ direktorius Juozas Jučas ir AB „Panevėžio statybos trestas“ generalinis direktorius Dalius Gesevičius pasirašė projekto „Grinkiškio miestelio vandentiekio ir nuotekų tinklų, nuotekų valymo ir vandens gerinimo įrenginių statyba“ rangos darbų sutartį. Sutarties vertė 2,6 mln. Eur. Sutartyje numatyta pastatyti vandens gerinimo ir nuotekų valymo įrenginius, nutiesti vandentiekio tinklų apie 8,589 km, nuotekų tinklų apie 9,108 km.

Sutarties pasirašyme dalyvavęs Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis džiaugėsi, kad įvykdžius projektą Grinkiškio miestelio gyventojams bus suteikta galimybė prisijungti prie centralizuotų vandens tiekimo ir nuotekų surinkimo tinklų, bus užtikrinta tiekiamo vandens kokybė atitinkanti higienos normų reikalavimus ir užtikrintas nuotekų išvalymas iki nustatytų reikalavimų.

Finansavimas numatytas Europos Sąjungos lėšomis iš 2014–2020 m. programos, Radviliškio rajono savivaldybės ir UAB „Radviliškio vanduo“ lėšomis.

Sutarties pasirašyme taip pat dalyvavo UAB „Eigesa“ direktorius Eimantas Baravykas, AB „Panevėžio statybos trestas“ filialo „Gerbusta“ direktorius Kęstutis Kastrickas, UAB „Radviliškio vanduo“ vyr. inžinierius Mindaugas Gapšys ir UAB „Radviliškio vanduo“ inžinierius, projektų administratorius Jonas Povilaitis.

Radviliškio rajono savivaldybės ir UAB „Radviliškio vanduo“  informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Aktualu

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: