2019 m. kovo 23 d., šeštadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Radviliškio rajono bendruomenių sėkmė eismo saugumo konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse 2018“ Spausdinimo versija

I vieta konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse 2018“ – daugybė valandų prasmingo darbo, 77 renginiai, suburti žmonės, skleista žinia apie saugų eismą keliuose. Tokį apdovanojimą Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos su Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga baigiamajame konkurso „Eismo saugumas bendruomenėse 2018“ renginyje, vykusiame Kauno rajone, Ežerėlyje, bendruomenių susivienijimų grupėje pelnė Vėriškių bendruomenės susivienijimas (Vėriškių ir Šeduvos bendruomenės, Šeduvos lopšelis-darželis, Šeduvos globos namai).

Asociacijos Vėriškių bendruomenės koordinuojamame susivienijime dalyvaujančios bendruomenės, vykdydamos šį projektą, organizavo 77 saugaus eismo renginius: šventes, varžytuves, paskaitas, pėsčiųjų ir dviratininkų žygius. Renginiuose aktyviai dalyvavo įvairaus amžiaus bendruomenės , demonstruodami savo turimas žinias eismo saugumo klausimais, įgydami naujų žinių bei saugaus elgesio įgūdžių.

Susivienijimo organizacijos aktyviai dalyvavo ir papildomuose projekto konkursuose: „Saugi bendruomenės daina“, „Saugios bendruomenės ženklas“. Šeduvos lopšelio-darželio atstovės Daivos Staškūnienės sukurtas ženklas buvo atrinktas iš 21 pateikto vertinimo komisijai ženklo ir laimėjo I vietą. Šeduvos lopšelio-darželio Danutės Briedienės sukurta „Saugi bendruomenės daina“ buvo apdovanota paskatinamuoju prizu.

Konkurse apdovanojimus gavo ir dvi neformalios bendruomenės iš Radviliškio rajono: klubas „Bendraminčiai“ ir neformali bendruomenė „Vienkiemis“ iš Pavartyčių ir Valdeikių.

Konkursą organizuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos ir Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga.

Parengta pagal Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos ir Vėriškių bendruomenės informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: