2019 m. gegužės 25 d., šeštadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Šeimos diena ŠniūraičiuoseSpausdinimo versija

Gegužės 17 d. Šniūraičių pramogų salėje buvo gausu kviestinių svečių, koncertinės programos dalyvių, ir žiūrovų, kadangi visi šniūraitiškiai buvo sukviesti į renginį, skirtą Šeimos dienai paminėti. Šniūraičių kaimo gyventojai susitiko su visuomenės veikėju, Romos katalikų vyskupu, Šiaulių Garbės piliečiu Eugenijum Bartuliu, Kairių parapijos klebonu Rimantu Pranskaičiu. Visus garbingus svečius, jubiliatus ir renginio dalyvius pasveikino Radviliškio seniūnijos seniūnė Gabrielė Kuraitienė ir asociacijos „Šniūraičių bendruomenė“ pirmininkė Audronė Motiejūnienė.

Šia dieną šniūraitiškių Zuzanos ir Viktoro Morkūnų šeima buvo pasveikinta Auksinių vestuvių proga, Nijolės ir Jono Lukošių šeima – Smaragdinių vestuvių proga, Vitalijos ir Česlovo Rimkų šeima – Safyrinių vestuvių proga, Editos ir Rolando Maceikių šeima – Perlinių vestuvių proga, Ingos ir Kęstučio Zaturskių šeima – Sidabrinių vestuvių proga.

Šventėje pasveikintos gražius jubiliejus atšventusios Danguolė Petrauskienė ir Laimutė Jakštienė, bei Adelė ir Adolfas-Antanas Bačiauskai.

Vyskupas Eugenijus Bartulis visus jubiliatus pasveikino ir palaimino.

Šventės dalyvius linksmino  šniūraitiškių ansamblis ir kapela ,,Bendraminčiai“  bei dramos būrelis, kuris parodė komediją „Onikės sužieduotuvės“ ( rež. Audronė Motiejūnienė)

Asociacijos „Šniūraičių bendruomenė“ informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)