2019 m. liepos 22 d., pirmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Jaunasis motokrosininkas Eimantas Čepulis garsina Lietuvą ir RadviliškįSpausdinimo versija

25 valstybės, 750 dalyvių - tokios yra „MX master kids”, vienos didžiausių pasaulyje vaikų varžybų, vykstančios Prancūzijoje. Dar kitaip jos vadinamos Vaikų motokroso pasaulio čempionatu. Lietuvos ir Radviliškio vardą šiose varžybose garsino „Achilo“ motoklubo mažasis kovotojas Eimantas Čepulis, Radviliškio rajono geriausiųjų 2018 metų sportininkų apdovanojimų ceremonijoje pagerbtas perspektyviausio jaunojo sportininko vardu.

Varžybos vyko tris dienas: pirma diena – dvi treniruotės ir kvalifikacinis važiavimas, antrą dieną – treniruotė ir du kvalifikaciniai važiavimai, trečią dieną – viena treniruotė ir kvalifikacinis važiavimas. Kaip ir visose lenktynėse, kvalifikacinių važiavimų suminis rezultatas lėmė galutinį rezultatą. Neblogai pradėjęs ir jau dėl trečiosios vietos kvalifikaciniuose važiavimuose galėjęs kovoti Lietuvos atstovas E. Čepulis paskutiniame rate dėl Rusijos atstovo netikėtai pakeistos trajektorijos susidūrė su juo, patyrė rankos bei veido traumų ir kvalifikacinį važiavimą baigė važiuoti viena ranka valdydamas motociklą. Tai lėmė ir rezultatą – iš E. Čepulis ant nugalėtojų pakylos nelipo, o bendroje įskaitoje jis liko septintas.

E. Čepulis ir treneriai bei šeima dėkoja rėmėjams ir gerbėjams, palaikiusiems jį šiose varžybose. Už paramą jie dėkingi ir Radviliškio rajono savivaldybei bei Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Sporto skyriui.

Parengta pagal E. Čepulio atstovų pateiktą informaciją

Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)