2019 m. sausio 21 d., pirmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Mažieji pakiršiniečiai prasmingai leidžia laisvalaikįSpausdinimo versija

Pakiršinyje veikiantis vaikų dienos centras „Gandriukas“ reikiamas sąlygas vaikų socializacijai, kūrybiškumo ir įvairiapusiams gebėjimams lavinti. Įvairiausių užsiėmimų metu stiprinamas vaikų pasitikėjimas savimi, kad jie taptų atsakingesni, savarankiškesni, pasijustų reikalingi, o kartu būtų atitraukiami nuo beprasmio laiko leidimo. Prasmingai praleistas laisvalaikis padeda vaikams praturtinti dvasinį pasaulį, skatina kultūringos ir pilietiškos asmenybės ugdymą, atsiskleidžia kiekvieno asmeniniai gebėjimai.

 

Šiame centre apsilankiusi Šiaulių apskrities Radviliškio rajono policijos komisariato vyresnioji tyrėja Ilona Sernovienė, nepabūgusi slidaus kelio, vieną dieną visą popietę skyrė bendravimui su mažaisiais pakiršiniečiais, pasakojo jiems apie policijos pareigūnų veiklą, apie žalingų įpročių daromą kenksmingą poveikį, kalbėjosi apie patyčiais ir smurtą vaikams artimoje aplinkoje, apie interneto naudą ir žalą. Mažieji pakiršiniečiai pareigūnės pasakojimų klausėsi susidomėję, pamažu atsirado daugiau pasitikėjimo, sumažėjo baimės jausmas ir kilo labai daug klausimų apie policininko darbo kasdienybę.

Pasak vaikų dienos centro „Gandriukas“ darbuotojų, tai, koks yra suaugusiojo požiūris į tvarką, drausmę ir mandagų elgesį, lemia ir mažo vaiko supratimą apie tai, kas galima ir ko negalima, kaip teisinga elgtis, o kaip neteisinga. Vaikas mokosi iš to, kas slypi šalia vaiko esančio suaugusiojo viduje, todėl yra prasminga organizuoti susitikimus su įvairių profesijų žmonėmis, kad vaikai galėtų stebėti, mokytis ir sekti tinkamais pavyzdžiais savo gyvenime.  

A. Utkienė,
RPBSPC Pakiršinio vaikų dienos centro socialinė darbuotoja

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: