2019 m. vasario 23 d., šeštadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Vasario 16-ąją Sidabrave tradiciškai padėkota bendruomenėms, pagerbti seniūnijos aktyviausieji gyventojaiSpausdinimo versija

Vasario 16-ąją Sidabrave tradiciškai padėkota bendruomenėms, pagerbti seniūnijos aktyviausieji gyventojai, apdovanotos „Metų šeimos“, „Metų moksleivis“ ir „Metų žmogus“.

 

Sidabravo seniūnijos gyventojai Vasario 16-ąją rinkosi į Sidabravo kultūros namų salę pasidžiaugti savo kaimynais ir aktyviomis bendruomenėmis, Beinoravos, Vadaktų ir Sidabravo saviveiklininkų išmone, gražiomis dainomis. Visi drauge sugiedoję himną, tylos minute pagerbė sidabraviškius, laukusius ir nesulaukusius laisvos Lietuvos.

Sveikinimo žodį sidabraviškiams tarė Sidabravo parapijos klebonas Remigijus Jurevičius, Sidabravo seniūnas Vidmantas Blužas, Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis. Jis Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga tremtinei Izabelei Čepaitienei įteikė simbolinę statulėlę už aktyviai pragyventus metus, už atsidavimą Lietuvai. Už meilę ir pagarbą žemei, puoselėjamą tautiškumą ir patriotiškumą, už pavyzdingą ūkininkavimą ir visada teikiamą visokeriopą pagalbą tiek seniūnijai, tiek gyventojams Mero padėkos ženklas įteiktas Kundrėnų kaime ūkininkaujančiam Artūrui Masėnui. Radviliškio rajono savivaldybės mero padėkos už nuoširdų tautiškumo, lietuvybės puoselėjimą Lietuvos valstybės atkūrimo dienos ir asmeninių jubiliejų proga įteiktos Gintautui Guokai, Zosei Želvienei, Juozapui Aloyzui Cesevičiui, Stasiui Jonuškai, Vytautui Vaičaičiui (jam įteikta ir švietimo ir mokslo ministro padėka), Vladislovui Andruliui.

„Metų šeimos“ vardas suteiktas Teresės ir Vytauto Lapinskų šeimai iš Vadaktų, Gitos ir Giedriaus Masiliūnų šeimai iš Beinoravos, Ramutės Stanislavos ir Bronislovo Paškauskų šeimai iš Sidabravo.

„Metų moksleiviu“ tapo Lukas Žilinskas. Jam buvo įteikta piniginė premija, kurią įsteigė buvusi Sidabravo gimnazijos moksleivė Egidija Grigaitė-Kilienė.

„Metų žmogaus“ titulas suteiktas beinoraviškei Rūtai Jalinskienei.

Šventėje ilgametei švietimo darbuotojai Stefai Jakaitienei ir ilgametei kultūros darbuotojai Nijolei Grigienei suteikti Sidabravo krašto garbės piliečio vardai.

Renginį vainikavo nuotaikingas Vytauto Šiškausko koncertas.

Parengta pagal Sidabravo seniūnijos informaciją

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: