2019 m. vasario 23 d., šeštadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Vasario 16-ąją Aukštelkuose apdovanoti Aukštelkų seniūnijos gyventojaiSpausdinimo versija

Vasario 16-ąją Aukštelkuose  paminėta  Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Aukštelkiečiai, prisimindami kovotojus už laisvę, prie paminklo uždegė atminimui skirtas žvakes, o paminklą papuošė trispalvių  gėlių vainiku. Susirinkusius šventės svečius sveikino Aukštelkų seniūnijos Seniūnė Alma Kubilinskienė, nuoširdžiausius sveikinimus perdavė Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis. Į Lietuvos valstybės atkūrimo šventę susirinko bendruomenės nariai, seniūnaitijų seniūnaičiai ir svečiai.

Šventėje įteikti apdovanojimai labiausiai nusipelniusiems Aukštelkų seniūnijos gyventojams. Už sąžiningumą, savo krašto gerovės kūrimą, kaimyniškumo ir bendruomeniškumo, savanorystės tradicijų puoselėjimą, už meilę ir pagarbą žemei, puoselėjamą tautiškumą ir patriotiškumą trims Aukštelkų krašto gyventojams įteikti mero Padėkos ženklai. Šie garbingi apdovanojimai įteikti ilgamečiam Aukštelkų bendruomenės pirmininkui Algirdui Petrauskui, ūkininkui, seniūnijos pagalbininkui Feliksui Steponavičiui ir Gražionių seniūnaitijos seniūnaičiui Jonui Varnagiui. Už aktyvią bendruomeninę veiklą mero Padėkos raštais apdovanoti Arimaičių bendruomenės nariai Marytė Šveikauskienė ir Zigmas Kuizinas.

„Metų sukaktis“. Deimantinių vestuvių proga, apdovanojimas įteiktas Bernadetai ir Stanislovui Gavėnams. Titulus „Metų Žmogus“ pelnė Elena Perminienė ir Algirdas Petrauskas už nuopelnus Aukštelkams ir Aukštelkų kraštui. Apdovanojimą „Už meilę Lietuvai“ gavo Ineta ir Odeta Slavinskaitės, kurios jau ketverius metus dalyvauja Lietuvos šaulių sąjungos, savanorių veikloje.

„Metų rėmėjo“ vardas suteiktas Gediminui Adomavičiui už gerumą, nuoširdžią pagalbą organizuojant renginius, „Metų džentelmeno“ vardu apdovanoti aktyvūs, visuomeniški, dalyvaujantys seniūnijos renginiuose bendruomenės nariai Sigitas Nakutis ir Ramutis Jurgulis. Apdovanojimas „Metų pagalba“ atiteko Rimai ir Arūnui Degiams, Valdui ir Loretai Petrauskams, Neringai Rajunčienei.

Titulas „Metų Aktyvuolė“ suteiktas Juzefai Ivanauskienei ir Almai Stričkienei už pilietiškumą, atsakingumą ir tautos vertybių, kultūros puoselėjimą.

„Metų Garsintoja“ išrinkta Aukštelkuose gyvenanti Goda Šikšnytė – jauna, talentinga atlikėja, dalyvavusi televizijos projekte „Vaikų balsas“, pelniusi ne vieną apdovanojimą muzikos srityje.

„Metų Stiprybė“ – Liudas Barkauskas, kuris dalijasi dosnumu ir gerumu. Dažnai jų sodyboje sukviesta bendruomenė tampa viena didele šeima. Čia minimos svarbios ir reikšmingos šventės Lietuvai, žmonėms, kaimui ir visai seniūnijai.

Apdovanojimas „Grožio puoselėtojai“ įteiktas Onutei ir Viktorui Zierengiams, Danutei ir Vidmantui Mažeikoms. Aida ir Nerijus Gajauskai pagerbti už verslo propagavimą.

Apdovanojimas „Metų Darbštuoliai“ už meilę savo kraštui, menui, kūrybai įteiktas Vaidos ir Mindaugo Urbelių šeimai.

„...Tai žmogus, kuris visada išties pagalbos ranką sunkiu metu, Žmogus, kuris neskaičiuos savo laiko, o padovanos jį kitiems...“ Šiais žodžiais paskelbta „Metų Tarnautoja“ Janina Paslauskienė.

Už inovatyvių technologijų taikymą apdovanoti Jurga ir Vitalijus Margiai, kurie Gražionių kaime elektros energiją gamina iš saulės energijos.

Apdovanojimai „Metų Savanorės“ įteiktas Kalnelio Gražionių bendruomenės narėms Danutei Šiukštienei ir Onai Miežienei, kurios didele meile savo kaimui, savo darbais padeda bendruomenei ir aplinkiniams kaimo gyventojams.

Šventės proga apdovanotuosius ir renginio svečius sveikino ir skambias dainas atliko Baisogalos folkloro ansamblis „Dainoriai“, solistė Godą Šikšnytė. Renginyje skambėjo eilės ir dainos, kuriomis sveikinosi Aktorius Vytautas Rašimas, skambiu balsu širdis virpino Indrė Anankaitė (sopranas) ir Raimonda Janutėnaitė (mecosopranas), fortepijono klavišo garsais – Nijolė Baranauskaitė. Šie atlikėjai pristatė programą „Išdainuotą, išmylėta“.

Aukštelkų seniūnijos informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: