2018 m. gegužės 27 d., sekmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Radviliškio dekanato jaunimo diena ŠeduvojeSpausdinimo versija

Gegužės 18 d. Šeduvos miestas neatpažįstamai pasikeitė. Kur bepasisuksi – smalsios akys, džiugios šypsenos, juokas. Radviliškio dekanato jaunimas šventė savo dieną, kurios šūkis – „Taisykite Viešpačiui kelią, ištiesinkite jam takus“ (Lk 3,4).

Renginį pradėjo Šiaulių vyskupijos jaunimo centro vadovas kun. Arūnas Jankauskis, kuris pristatė susirinkusiems jaunimo dienos idėją bei padėkojo Šeduvos kultūros ir amatų centro komandai, Šeduvos gimnazijos bendruomenei už pagalbą organizuojant šį renginį. Po jaunimo dienos pristatymo dalyviai rikiavosi į eiseną ir pajudėjo Šeduvos Šv. Kryžiaus Atradimo bažnyčios link. Šv. Mišioms vadovavo Radviliškio dekanato dekanas Tadas Rudys. Liturgijoje giedojo Radviliškio, Sidabravo, Baisogalos parapijų jaunimo chorai. Šventės dalyvius pasveikino Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis, kuris pasidžiaugė gausiai susirinkusiu tikinčiu jaunimu.

Po Šv. Mišių jaunimas buvo pakviestas į Šeduvos kultūros ir amatų centrą, klausėsi Dariaus Žvirblio krikščioniškų dainų, kurios įkvėpė teminiams jaunimo dienos dalyvių užsiėmimams. Jaunuoliams buvo pasiūlytos ne tik septynios temos, kurias jie galėjo pasirinkti, bet ir tokios edukacinės erdvės kaip Baisogalos senelių globos namai, Šeduvos gimnazijos muziejus. Kuratorių padedami vieni kalbėjo apie kapucinų veiklą, jos prasmę, kiti diskutavo apie meilę artimui, kaip išlikti žmogumi sunkiausiais gyvenimo momentais. Pokalbiuose buvo remtasi tokių asmenybių gyvenimu, tarnyste, veikla kaip Tėvas Stanislovas, Teofilius Matulionis, ypač suintrigavo tema ,,Kilk nuo sofos su Popiežiumi Pranciškumi“.

Radviliškio dekanato jaunimo diena baigėsi „Lietuvos jaunimo dienų 2017“ himnu ir šokiu. Džiugiai nusiteikę šventės dalyviai atsisveikino iki kito tokio gausaus ir turiningo susitikimo.

Daugiau akimirkų galite pamatyti čia.

Šeduvos gimnazijos informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: