2017 m. lapkričio 19 d., sekmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Sėkmės pamoka Radviliškio Gražinos pagrindinėje mokyklojeSpausdinimo versija

Renginiai, skirti mokyklos keturiasdešimtmečiui, tęsiasi. Praėjusios savaitės penktadienį, mokykla sulaukė labai mielų svečių. Čia rinkosi buvę įvairių mokyklos laidų abiturientai. Jie sugrįžo į mokyklą ne tik apsilankyti ar pasimatyti su buvusiais mokytojais, bet pasidalinti savo patirtimi, pabendrauti su mokyklos mokiniais ir vesti jiems savo sėkmės pamoką. Mokyklos aktų salėje buvo daug mokinių, kurie laukė naujųjų mokytojų – gydytojų, verslininkų, žurnalistų, teisininkų, sportininkų, aplinkosaugininkų ir kitų specialybių atstovų.

 

Sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorius Laisvūnas Vaičiūnas, o direktoriaus pavaduotoja ugdymui Daiva Sedelskienė visiems susirinkusiems pristatė ir pakalbino mokytojas - renginio organizatores: Dijaną Krivickienę, Liną Miškinienę, Salviniją Vaičiūnienę, Aušrą Vrobliauskienę, Dainą Janušonienę. Mokiniai organizatorėms įteikė gėlių. Demonstruojant skaidres mokiniams buvo pristatyti buvę mokyklos mokiniai, pasiruošę vesti sėkmės pamoką: Mindaugas Urbonavičius, Vilma Navickaitė – Usevičienė, Ina Pociūtė – Rudžianskienė, Asta Margaitytė – Šapkuvienė, Mingaila Saulevičius, Vytautas Mičiulis, Arūnas Masalskis, Aurelija Morkūnaitė – Stončiuvienė, Ovidijus Lukošius, Rasa Bracaitė, Darius Jurėnas, Virginijus Kulikauskas.

Po iškilmingos renginio dalies aktų salėje, visi išskubėjo į klases, ir skambutis paskelbė šios labai lauktos ir ypatingos pamokos pradžią. Nors pamokos laikas pralėkė labai greitai, kiekvienas mokytojas paliko joje savo patirtį, savo sėkmės receptą ir gyvenimišką išmintį, spėjo su mokiniais pasidalinti prisiminimais apie mokyklą.

Pasibaigus sėkmės pamokai, aptarimo metu, jaukioje aplinkoje, prie kavos puodelio buvo išsakytos mintys apie tai, kaip naujiesiems mokytojams sekėsi vesti pamoką, kokį įspūdį jiems paliko mokiniai. Buvo malonu klausytis gražių apibendrinimų, teigiamų atsiliepimų, jaudinančių pastebėjimų ir noro pakartoti šią patirtį ateityje.

Salvinija Vaičiūnienė, geografijos mokytoja ekspertė

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: