2017 m. balandžio 29 d., šeštadienis
Burbiškio dvare vyksta tradicinės tulpių žydėjimo šventės
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Informacija dėl ant konteinerių klijuojamų informacinių lipdukų Spausdinimo versija

Balandžio mėnesį kai kurie Šiaulių miesto ir Radviliškio rajono gyventojai ant buitinių atliekų ir žaliųjų atliekų konteinerių randa priklijuotus lipdukus su informaciniu pranešimu, kuriame gyventojų prašoma tel. (8 41) 595 364 susisiekti su VšĮ „Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centru“ ir pranešti konteinerių galinėje pusėje esančius identifikacinius numerius.

Rengiantis  įvesti dvinarę rinkliavą už komunalines atliekas, pradėta individualioms valdoms priskirtų konteinerių inventorizacija. Manoma, kad daugiau kaip dešimtadalis individualiose valdose aptarnaujamų konteinerių nėra susieti su tais pačiais adresais savo gyvenamąją vietą deklaravusiais gyventojais,  todėl norima išsiaiškinti, kam priklauso niekam nepriskirti konteineriai ir kieno vardu turi būti rašomos sąskaitos už jų aptarnavimą.

Lipdukus su informaciniu pranešimu ant konteinerių klijuoja Šiaulių miesto ir Radviliškio rajono gyventojus aptarnaujanti UAB „Ecoservice projektai“. Gyventojai įspėjami, kad, nesuteikus prašomos informacijos, konteineriai nebus aptarnaujami.

ŠRATC informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Aktualu

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: