2018 m. gegužės 27 d., sekmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Pritarta Radviliškio rajono savivaldybės kontrolės ir audito tarnybos 2017 metų veiklos ataskaitaiSpausdinimo versija

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo nuostatomis ir Savivaldybės tarybos veiklos reglamente nustatyta tvarka, 2018 m. balandžio 5 d. vykusiame Savivaldybės tarybos posėdyje pritarta Radviliškio rajono savivaldybės kontrolės ir audito tarnybos 2017 metų veiklos ataskaitai.

Tarnyba yra nepriklausoma Savivaldybės biudžetinė įstaiga, kurios misija – prižiūrėti, ar teisėtai, efektyviai, ekonomiškai ir rezultatyviai valdomas ir naudojamas savivaldybės turtas bei patikėjimo teise valdomas valstybės turtas, kaip vykdomas Savivaldybės biudžetas ir naudojami kiti piniginiai ištekliai. Vykdydama šią misiją, Tarnyba planuoja ir atlieka finansinius ir veiklos auditus, rengia ir teikia Tarybai įstatymu nustatytas išvadas, atlieka kitas priskirtas kontrolės funkcijas, priima ir nagrinėja gyventojų skundus, susijusius su Savivaldybės turtu ar piniginėmis lėšomis, teikia išvadas dėl tokio tyrimo rezultatų.

2017 metais Tarnybos darbuotojai įvertinto Radviliškio rajono savivaldybės 2016 metų savivaldybės lėšų ir turto valdymo, naudojimo, disponavimo jais teisėtumo ir jų naudojimo įstatymų nustatytiems tikslams duomenų tikrumą bei teisingumą ir pareiškė nepriklausomą nuomonę. Auditai atlikti Savivaldybės administracijoje, seniūnijose, Radviliškio r. Šiaulėnų M. Šikšnio gimnazijoje. Tarnyba taip pat pateikė išvadą dėl Radviliškio rajono savivaldybės galimybės suteikti 275,4 tūkst. eurų garantiją už UAB „Radviliškio vanduo“ imamą ilgalaikę paskolą įgyvendinant projektą „Grinkiškio miestelio vandentiekio ir nuotekų valymo ir vandens gerinimo įrenginių statyba“, išnagrinėjo piliečių gautus skundus. Patikrinimo metu subjektams pateiktos rekomendacijos siekiant gerinti savivaldybės administravimo paslaugų kokybę bei užtikrinti, kad savivaldybės  lėšos ir turtas būtų valdomas ir naudojamas kuo ekonomiškiau, efektyviau ir racionaliau.

Rekomendacijų vykdymo vertinimo metu buvo siekiama atkreipti dėmesį į teiktų rekomendacijų įgyvendinimo svarbą ir laukiamą poveikį, ypač į ilgai trunkančias ir galbūt papildomų sprendimų reikalaujančias rekomendacijas. Taip pat atkreiptas dėmesys į problemas, kurioms reikia daugiau Savivaldybės administracijos vadovų dėmesio. Suprantant, kad pokyčiai reikalauja laiko, kiekvienu atveju su audituojamais subjektais buvo diskutuota apie galimus įgyvendinimo terminus ir būdus. Daugelis audito metu teiktų rekomendacijų įgyvendintos.

Informaciją apie atliktus auditus galima rasti čia.

Radviliškio rajono savivaldybės tarybos 2018 m. balandžio 5 d. sprendimas Nr. T-789 „Dėl pritarimo Radviliškio rajono savivaldybės kontrolės ir audito tarnybos 2017 metų veiklos ataskaitai“.

Savivaldybės kontrolierė Giedrė Sinkevičienė dėkoja visiems audituotų subjektų vadovams, finansininkams ir kitiems specialistams už supratimą ir pagalbą. Tarnyba ir toliau sieks abipusio suinteresuotumo ir pasitikėjimu pagrįstų santykių siekiant bendrų tikslų.

Radviliškio rajono savivaldybės kontrolės ir audito tarnybos informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:
Notice: Undefined index: singleupdate in /home/w6060/domains/radviliskis.lt/public_html/cron_tab.php on line 11 Notice: Undefined index: single_update in /home/w6060/domains/radviliskis.lt/public_html/cron_tab.php on line 13 Notice: Undefined index: debug in /home/w6060/domains/radviliskis.lt/public_html/index.php on line 500