2017 m. vasario 26 d., sekmadienis
Burbiškio dvare vyksta tradicinės tulpių žydėjimo šventės
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Jaunimo garantijų renginių turas „Sužinok, kad gali“, keliaudamas per Lietuvą, neaplenkė ir RadviliškioSpausdinimo versija

Vasario 15 d. Radviliškyje atvirame jaunimo centre „Jaunimo erdvėje“ vyko jaunimo garantijų renginys „Sužinok, kad gali“. Jaunimo pamėgtoje vietoje susirinko gausus būrys jaunuolių. Į susirinkusius kreipėsi Šiaulių teritorinės darbo biržos Jaunimo darbo centro skyriaus Radviliškyje specialistė Ruslana Veitienė, kuri pristatė Jaunimo garantijų iniciatyvą, kuria siekiama mažinti jaunimo nedarbą ir pagerinti nesimokančių jaunuolių padėtį, padedant susirasti darbą baigus mokslus.

O Šiaulių teritorinės darbo biržos Radviliškio skyriaus specialistė, projekto „Atrask save“ koordinatorė Vaiva Vaičiūnienė bei vietos JGI koordinatorė Eglė Ivanauskytė pristatė projektą ir kvietė jame dalyvauti, taip pat supažindino su projekto „Naujas startas“ veiklomis.

Renginyje dalyviams reikiamų žinių ieškant darbo suteikė profesionalus lektorius, karjeros ir asmeninio tobulėjimo konsultantas Mindaugas Vidugiris. Dalyviai atliko kūrybines ir struktūrines užduotis, grindžiamas „Geshtalt“ psichologijos bei patyriminio mokymosi teorijos principais. Jaunimas buvo skatinamas nebijoti susipažinti su aplinkiniais, pagalvoti apie tai, ko iš tiesų kiekvienas nori, kokie šiandieniniai poreikiai.

Asociacija „Langas į ateitį“ dalyviams pasiūlė protų mūšį „Ar esi interneto guru?“, kurį vedė Kauno teritorinės darbo biržos Jaunimo darbo centro skyriaus vedėja Karolina Pakarnaitė. Dalyvaudami interaktyviame žaidime dalyviai galėjo įvertinti savo informacinių technologijų žinias, pasitikrinti, ar jie yra saugūs internetinėje erdvėje.

Vienas renginio organizatorių – Pramonininkų konfederacija – surengė jaunimui apsilankymą įmonėje UAB „Šeduvos malūnas“, kurią sudaro kavinė-restoranas, konferencijų salė, motelis, pirtis. Jaunuoliai išgirdo šio malūno istoriją, galėjo apžiūrėti patalpas bei gražiai puoselėjamą aplinką. Įmonės direktorė Lina Daukšaitė supažindino su UAB „Šeduvos malūnas“ dirbančių darbuotojų funkcijomis ir reikalavimais. Jaunuoliams paklausus apie galimybę dirbti šioje įmonėje, jie buvo patikinti, kad visada yra laukiami ir apmokomi dirbti.

O štai kaip apie renginį atsiliepia viena iš jo dalyvių Agnė Linkevičienė:

„Darbo biržai pasiūlius nueiti į JGI renginį, tikėjausi monologo, paremto skaidrių demonstracija, tačiau likau maloniai nustebinta. Renginys prasidėjo gana idomiai, nebuvo šabloninių pasisakymų, lektorius bendravo kaip su sau lygiais, stengėsi kuo daugiau dalyvių įtraukti į diskusiją. Galiausiai žaidimo principas sudomino daugelį dalyvaujančių, taip sumažėjo nejauki trintis ir pagyvėjo atmosfera. Smagu buvo sudalyvauti ir proto bei žiniu reikalaujančiame žaidime „Ar esi internet guru?“ Aišku, buvo malonu už pastangas būti įvertintai.  Laikas tikrai neprailgo, renginys išpildė mano lūkesčius“.

Jaunuoli, pasinaudojęs Jaunimo garantijų iniciatyvos priemonėmis, gali pakeisti savo gyvenimo būdą: tapti iniciatyviu, kūrybingu ir darbščiu norimos srities specialistu! Ateik ir dalyvauk!

Projektą „Atrask save“ įgyvendina Lietuvos darbo birža, bendradarbiaudama su Jaunimo reikalų departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir valstybės biudžeto lėšų.

Jei kyla klausimų, drąsiai kreipkitės:

  • Radviliškio jaunimo darbo centre: A. Povyliaus g. 2, Radviliškis, tel. (8 422) 615 09
  • Vietos JGi koordinatorė Eglė Ivanauskytė, tel.:+370 633 18 963 egle@ugdcentras.lt
Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Aktualu

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: