2018 m. liepos 21 d., šeštadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Kviečiame savanoriauti Europos žmonių festivalyje Radviliškyje liepos 21–28 dienomisSpausdinimo versija

2018 m. liepos 21–28 d. Radviliškyje vyks didžiulis tarptautinis renginys – Europos žmonių festivalis. Tai – pirmą kartą Lietuvoje rengiamas festivalis, nors Lietuva asociacijos „European Peoples‘ Festivalׅ“ veikloje dalyvauja jau nuo 2006 metų. Liepos mėnesio pabaigoje delegacijos iš 15 Europos šalių šoks, dainuos, sportuos, vaidins, pristatys savo šalies kultūrą, tradicijas, kulinarinį paveldą Radviliškyje.

Šis festivalis – tikras iššūkis priimančiai šaliai, todėl ieškomi savanoriai, kurie festivalio metu galėtų lydėti užsienio šalių delegacijas, vertėjauti (būtina mokėti anglų kalbą), prisidėtų prie festivalio dalyvių buities sąlygų gerinimo, informacijos sklaidos visuomenei bei kitų veiklų, kurių vykstant festivaliui tikrai bus daug ir įvairių.

Savanoriams tai puiki galimybė susirasti ne tik naujų draugų ar ryšių, bet ir padėti kitiems, realizuoti save, įgyti naujos patirties bei įgūdžių.

Norintieji tapti kandidatais į Europos žmonių festivalio savanorius, užpildykite šią anketą (DOC formatas) ir siųskite ją el. paštu rimvydas.aleknavicius@radviliskis.lt. Anketas galite siųsti iki balandžio 9 d. Daugiau informacijos apie festivalį rasite čia

Jei kils klausimų, kreipkitės į jaunimo reikalų koordinatorių Rimvydą Aleknavičių, tel. 8 620 33 786 arba el. paštu rimvydas.aleknavicius@radviliskis.lt.

Primename, kad pagal Lietuvos Respublikos savanoriškos veiklos įstatymą savanoriais gali būti vyresni kaip 14 metų Lietuvos Respublikos piliečiai ir Lietuvos Respublikos teritorijoje teisėtai esantys užsieniečiai. Asmenys, jaunesni kaip 18 metų, gali dalyvauti savanoriškoje veikloje, jeigu tam neprieštarauja vaiko atstovas pagal įstatymą.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: