2017 m. kovo 27 d., pirmadienis
Burbiškio dvare vyksta tradicinės tulpių žydėjimo šventės
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Planuojama rengti projektą pagal priemonę „Vietinio susisiekimo viešojo transporto priemonių parko atnaujinimas“Spausdinimo versija

Šiaulių regiono plėtros tarybai paskelbus, kad paskelbtas kvietimas teikti projektinius pasiūlymus 2014–2020 m. Šiaulių regiono projektų sąrašui sudaryti pagal 04.5.1-TID-R-518 priemonę „Vietinio susisiekimo viešojo transporto priemonių parko atnaujinimas“, pasitarti dėl projektų pagal šią priemonę teikimo į Šiaulius suvažiavo Šiaulių apskrities savivaldybių merai. Jie diskutavo apie galimybę teikti paraišką finansavimui gauti vietinio susisiekimo viešojo transporto  priemonių parko atnaujinimui.

Priemonės tikslas – pagerinti viešuoju (miesto ir priemiestinio) transportu teikiamų paslaugų kokybę ir taip paskatinti gyventojus labiau naudotis viešuoju transportu. Remiama veikla – nekenksmingų aplinkai viešojo transporto priemonių įsigijimas regionuose. Pagal šį projektą būtų galima įsigyti viešojo transporto priemones, kurios būtų ekologiškos, varomos ne benzinu, dyzeliniu kuru, bet elektra ar saulės energija ar kitais ekologiškai būdais.

Galimi pareiškėjai pagal priemonę yra savivaldybių administracijos, išskyrus Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Šiaulių ir Vilniaus miestų savivaldybių administracijas. Projektas turi būti įgyvendinamas kartu su partneriu. Galimi partneriai yra pareiškėjų savivaldybių teritorijoje keleivių vežimo veiklą vykdančios įmonės, su kuriomis sudarytos viešųjų paslaugų teikimo sutartys.

Šiaulių regionui numatytas Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų limitas 1 396 341 Eur.

Planuojama, kad Radviliškio rajono savivaldybės tarybos sprendimo projektas dėl pritarimo šiam investiciniam projektui bus teikiamas 2017 m. kovo mėnesį.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Aktualu

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: