2017 m. rugsėjo 26 d., antradienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Pociūnėlių miestelio bendruomenės vaikai – ekskursijoje ŠiauliuoseSpausdinimo versija

Baigiantis vasaros atostogoms Pociūnėlių miestelio bendruomenės Vaikų dienos centro „Spindulėlis“ vaikai buvo išvykę į ekskursiją po Šiaulius. Šiaulių spaustuvėje dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Kaip gimsta knyga“. Užsiėmimo vadovas vaikams papasakojo, nuo ko prasideda knygos gimimas.

Edukacinės pamokėlės metu buvo užduodami klausimai, atliekamos praktinės užduotys (gamino mažą knygelę, spaudino savo vardus ir pavardes, lankstė dėžutes). Atsakę teisingai ir gerai atlikę užduotis vaikai sulaukė dovanėlių. Po užsiėmimo vyko ekskursija po spaustuvę, kurios metu iš arti pamatėme kaip pjaustomas popierius, gaminami popieriniai gaminiai, daromi knygos viršeliai, spausdinamas tekstas kompiuterių pagalba.

Paskui Vaikų dienos centro vaikai apžiūrėjo Šiaulių jaunųjų gamtininkų centre įrengtą Katinų muziejų ir egzotinius gyvūnus, gyvenančius jame. Poilsio pertraukėlę vaikai praleido prie Talšos ežero, apžiūrėjo Šaulio skulptūrą Saulės laikrodžio aikštėje. Pilni naujų žinių, gerų įspūdžių ir pavargę, bet laimingi jie grįžo namo. Pociūnėlių miestelio bendruomenės Vaikų dienos centras „Spindulėlisׅׅ“ veikia finansuojamas Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

Giedrė Petrėtienė,
Vaikų dienos centro vadovė

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Aktualu

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: