2018 m. gruodžio 17 d., pirmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Naujienos
Renginiai
Skelbimai
2018-12-17

Šiandien po remonto atidaroma Baisogalos gimnazijos sporto salė, bet šią gražią progą temdo debesys. Jų priežastis – atidarymo išvakarėse gautas raštas iš Švietimo ir mokslo ministerijos, kuriame teigiama, kad Švietimo ir mokslo ministerija ir Aplinkos ministerija, vykdydamos Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko pavedimą, išnagrinėjo Radviliškio rajono savivaldybės prašymą dėl Baisogalos gimnazijos pastato tolimesnio modernizavimo ir nerado galimybės finansuoti šio projekto 2019–2021 metais. Gautas aiškus atsakymas, kad šios Vyriausybės kadencijos laiku Baisogalos gimnazijos kapitaliniam remontui lėšų skirta nebus.

2018-12-17

Jau tapo tradicija Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijai kasmet prieš didžiąsias metų šventes – Kalėdas – organizuoti draugišką neįgaliųjų bočios turnyrą.

2018-12-14

Gruodžio 11 dieną Radviliškio rajono vaikų dienos centrų auklėtiniai susirinko į tradicinį Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro organizuojamą renginį ,,Sveikas ir laimingas“, vykusį Radviliškio kultūros centre. Šio renginio tikslas – ugdyti vaikų gebėjimus rūpintis ir stiprinti savo ir kitų sveikatą bei skatinti moksleivius kūrybiniam darbui.

2018-12-14

Šiuo, prieššventiniu laikotarpiu, darbų apimtys ir tempai auga, iki metų galo skubama užbaigti turimas užduotis. Intensyvėja veikla prekybos, aptarnavimo srityse, atsiranda su šventiniu periodu susiję, specifinio pobūdžio laikini darbai: vyksta Kalėdinės mugės, prekiaujama eglutėmis, fejerverkais, kitais kalėdiniais bei naujamečiais atributais. Atsižvelgdama į šio laikotarpio ypatumus, Valstybinė darbo inspekcija (VDI) primena tiek darbuotojui, tiek darbdaviui aktualias teises bei pareigas.

2018-12-14

Nuo 2004 m. kasmet gruodžio 9-ąją visame pasaulyje yra minima Tarptautinė antikorupcijos diena, skirta atkreipti dėmesį į plintančią korupciją, jos žalą, paskatinti jaunus žmones keisti nusistovėjusias nuostatas į korupciją bei užkirsti jai kelią. Šia proga gruodžio 5-ąją dieną Radviliškio Lizdeikos gimnazijoje paminėta Tarptautinė antikorupcijos diena.

2018-12-13

Prieš didžiąsias metų šventes, per adventą, yra tradicija daryti gerus darbus, atsiprašyti ir dėkoti. Gruodžio 12 dieną buvo padėkota tiems, kurie ištiesė pagalbos ranką sužeistoms vaikų širdims – globėjams.

Radviliškio rajono savivaldybės Socialinio paramos skyriaus, Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro organizuotoje šventėje „Mes kartu“ skambėjo padėkos žodžiai tiems, kurie pasiryžta į savo šeimas parsivesti tuos, kuriems šeimos aplinka ir mylinti širdis yra būtina – vaikus, netekusius tėvų globos.

2018-12-13

Vienas už visus ir visi už vieną - tai yra NATO principas. Radviliškyje apsilankė NATO pajėgų integravimo vieneto atstovai.

„Mes - dalis Lietuvos visuomenės, esame čia dėl jūsų. Atvykome į Lietuvą 2014 m., po Ukrainos krizės, kad laiku užtikrintume greitą NATO pajėgų dislokavimą galimo karinio konflikto vietoje“, - susitikime su Radviliškio rajono savivaldybės įmonių ir įstaigų vadovais sakė NPIV vadas pulkininkas J. Sogard-Larsen.

2018-12-13

Gruodžio 11 d. į Radviliškio rajono savivaldybės viešąją biblioteką gausiai rinkosi miesto ir rajono gyventojai. Visi nekantriai laukė susitikimo su kunigu teologijos licenciatu Vilniaus Šv. Juozapo bažnyčios klebonu Ričardu Doveika. Radviliškio viešosios bibliotekos konferencijų salėje tilpo daugiau nei 200 žmonių. Visus vienijo noras pamatyti garsųjį Lietuvos pamokslininką.

2018-12-12

Gruodžio 7 dieną Vilniuje, „Siemens“ arenoje, vyko Lietuvos advokatūros šimtmečio šventinis vakaras „100 ačiū mokytojams“.

„Šiemet renginį skiriame gerbiamiems Mokytojams. Jų pasiaukojantis rūpestis lydėjo mus, o dabar lydi mūsų vaikus nuo darželio iki aukštosios mokyklos, palikdamas reikšmingiausią pėdsaką kiekvieno mūsų gyvenime. Dėkodami Jums, Mokytojai, kviečiame į Advokatūros šimtmečio šventinį koncertą ir pažadame neišdildomų įspūdžių puokštę“, - rašė Advokatų tarybos pirmininkas prof. dr. Ignas Vėgėlė kvietime mokytojams.

2018-12-12

2018 m. gruodžio 7 dieną Radviliškio rajono aktyviausios saugios kaimynystės grupės rinkosi į Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centrą. Centre įsikūrusi viena iš saugiausių ir efektyviausių rajono saugių kaimynysčių grupių. Vienas iš susitikimo tikslų – padėkoti aktyviausioms bendruomenėms už saugios aplinkos kūrimą, pilietiškumo ir savanorystės puoselėjimą.

2018-12-12

Kviečiame dalyvauti akcijoje „Tapk kraujo donoru – suteik viltį gyventi“. Jeigu esi sveikas, 18–60 metų amžiaus, neatlygintinai duok kraujo – padėk savo sergančiam giminaičiui, kaimynui, draugui ar nelaimės ištiktam nepažįstamam žmogui. Atvykstančių gyventojų laukiame viešosios įstaigos Radviliškio rajono greitosios medicinos pagalbos centro salėje (Gedimino g. 9, Radviliškyje) 2018 metų guodžio 21 dieną nuo 10.00 val. iki 14.00 val. Su savimi reikia turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

2018-12-12

Pastaruoju metu populiarėja baseinų, skirtų plaukti, sportuoti, vandens procedūroms atlikti, poilsio, gydymo, reabilitacijos tikslais, paslaugos, kurios yra palankiai vertinamos įvairaus amžiaus gyventojų. Atsakingiems baseinų lankytojams kyla klausimų: ar saugūs sveikatai Radviliškio rajone įsikūrę baseinai ir į ką atkreipti dėmesį baseino paslaugų zonose, kad išvengti susirgimų ar nelaimingų atsitikimų?

2018-12-12

Š. m. gruodžio 20 d. nuo 12 val. visoje Lietuvoje vyks tradicinė iniciatyva „Parsinešk Kalėdas į savo namus“, kurios metu VĮ Valstybinių miškų urėdijos miškininkai  gyventojams dovanos eglės šakas. Taip miškus prižiūrintys specialistai ragina ugdyti atsakingumą – miškuose nekirsti jaunų eglučių, nelaužyti jų šakų bei skatina tausojantį ir ekologišką vartojimą.

2018-12-12

Ne už kalnų – 2019-ieji, o kartu – ir naujos galimybės, padedant NMA, planuoti naujus projektus. Pranešame, kad LR Žemės ūkio ministerija jau patvirtino paraiškų gauti Europos Sąjungos paramą pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programą priėmimo 2019 metais grafiką.

2018-12-11

Šių metų gruodžio 10 d. Radviliškio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko renginys, kuriame pristatyta kūrybinių darbų ir fotografijų paroda bei parodytas kūrėjo performansas. Šią dieną savo parodą „Trijų išminčių atradimas“, skirtą 60-ajam jubiliejui, atidarė Gediminas Beržinis kartu su savo dukra Laima Beržinyte-Gulbiniene. Ji fotografijose įamžino įvairias tėčio gyvenimo akimirkas.

2018-12-11

RTVMC Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus komanda nugalėjo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Turizmo ir etnokultūrinio ugdymo skyriaus organizuotame konkurse „Šimtmečio Lietuva“, sukūrę ir keliavę įdomiu maršrutu po Pakalniškių seniūnijoje esančius istorinius, turistinius objektus.

2018-12-11

Vėriškių biblioteka persikėlė į naujas, gražiai suremontuotas patalpas, kuriose kadaise buvo įsikūręs lopšelis-darželis. Gruodžio 7 d. įvyko bibliotekos atidarymo šventė, į kurią rinkosi bibliotekos skaitytojai ir svečiai.

2018-12-11

Gruodžio 7 dieną oficialiai darbą pradėjo Radviliškio rajono savivaldybės rinkimų komisija Nr. 37 ir jos nariai. Lietuvos Respublikos Vyriausioji rinkimų komisija pirmininku paskyrė Vaidotą Jakavičių. Komisija, susirinkusi į pirmąjį posėdį, rašė pasižadėjimus, išsirinko pirmininko pavaduotoją ir komisijos sekretorę, sudarė pareiškinių dokumentų priėmimo ir parašų, lapų išdavimo, viešai skleidžiamos politinės reklamos stebėsenos, rinkėjų papirkimo faktų tyrimo nuolatines grupes.

2018-12-11

Sinoptikai prognozėse vis dažniau mini plikledį. Valstybinė darbo inspekcija (VDI) primena, kaip elgtis, į ką atkreipti dėmesį, kad ledui padengus kelius, nepadaugėtų darbuotojų traumų vykstant į darbą arba iš darbo, taip pat ir darbo vietose.

2018-12-14

Radviliškio rajono savivaldybės administracija informuoja, kad priimamos paraiškos sveikatinimo programoms 2019 metais finansuoti iš Radviliškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos programų rėmimo specialiosios programos.

2018-12-14

Radviliškio rajono savivaldybės administracija skelbia konkursą vyriausiojo savivaldybės gydytojo pareigybei (pareigybės lygis – A, kategorija – 11).

Pareigybės aprašymas

2018-12-13

Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Grinkiškio seniūnija skelbia 16,61 kv. m ploto negyvenamųjų patalpų, esančių Mokyklos g. 2, Pašušvio mstl., Radviliškio r., viešą nuomos konkursą.

2018-12-12

Kviečiame dalyvauti akcijoje „Tapk kraujo donoru – suteik viltį gyventi“. Jeigu esi sveikas, 18–60 metų amžiaus, neatlygintinai duok kraujo – padėk savo sergančiam giminaičiui, kaimynui, draugui ar nelaimės ištiktam nepažįstamam žmogui. Atvykstančių gyventojų laukiame viešosios įstaigos Radviliškio rajono greitosios medicinos pagalbos centro salėje (Gedimino g. 9, Radviliškyje) 2018 metų guodžio 21 dieną nuo 10.00 val. iki 14.00 val. Su savimi reikia turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

2018-12-06

Artėjant gražiausioms metų šventėms labai norime paraginti Jūsų regiono mokyklas dalyvauti nacionaliniuose jaunimo pilietiškumo apdovanojimuose „Tėvyne mūsų”.

2018-12-06

Radviliškio rajono savivaldybės administracija skelbia konkursą Skėmių seniūnijos specialisto pareigybei (pareigybės lygis – A, kategorija – 6):

Skėmių seniūnijos specialisto pareigybės aprašymas
2018-12-05

Informuojame, kad, vadovaujantis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 29 straipsnio 8 dalimi, Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2011 m. sausio 25 d. įsakymu Nr. 1V-57 „Dėl Numerių pastatams, patalpoms, butams ir žemės sklypams, kuriuose pagal jų naudojimo paskirtį (būdą) ar teritorijų planavimo dokumentus leidžiama pastatų statyba, suteikimo, keitimo ir apskaitos tvarkos aprašo ir Pavadinimų gatvėms, pastatams, statiniams ir kitiems objektams suteikimo, keitimo ir įtraukimo į apskaitą tvarkos aprašo patvirtinimo“, planuojama suteikti ir pakeisti adresus (pagal priedus) Radviliškio rajone.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

2018-12-04

Informuojame, kad Tarptautinei antikorupcijos dienai (gruodžio 9 d.) paminėti skirtame renginyje, kuris, planuojama, vyks Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijoje 2018 m. gruodžio 14 d.(13-15 val.), bus teikiami apdovanojimai už 2018 m. veiksmingas antikorupcines iniciatyvas (veikla (akcijos, renginiai), kurios tikslas – korupcijos prevencija, antikorupciniai projektai, kreipimaisi, siūlymai dėl antikorupcinių nuostatų įteisinimo, kultūros, meno kūriniai, žurnalistiniai ar kiti tyrimai, straipsniai, laidos kovos su korupcija tema, kitos 2018 m. įgyvendintos ar įgyvendinamos korupcijos prevencijos priemonės sveikatos sektoriuje: antikorupciniai projektai, siūlymai dėl antikorupcinių nuostatų įteisinimo, kitos korupcijos prevencijos veiklos ir priemonės, kurias siūloma įgyvendinti sveikatos priežiūros sektoriuje).  

2018-11-30

Radviliškio rajono savivaldybės administracija skelbia konkursą Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausiojo specialisto pareigybei (pareigybės lygis – A, kategorija – 11):

ARCHITEKTŪROS IR URBANISTIKOS SKYRIAUS VYRIAUSIOJO SPECIALISTO PAREIGYBĖS APRAŠYMAS

2018-09-26

Radviliškio rajono savivaldybė skelbia konkursą laisvoms Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazijos direktoriaus pareigoms.

2018-09-26

Radviliškio rajono savivaldybė skelbia konkursą laisvoms Radviliškio lopšelio-darželio „Eglutė“ direktoriaus pareigoms.

2018-07-13

Radviliškio rajono savivaldybės taryba 2018-06-21 sprendimu Nr. T-933 patvirtino Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimo Radviliškio rajono savivaldybėje aprašo naują redakciją.

2018-06-27

Informuojame, kad, vadovaujantis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 29 straipsnio 8 dalimi, Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2011 m. sausio 25 d. įsakymu Nr. 1V-57 „Dėl Numerių pastatams, patalpoms, butams ir žemės sklypams, kuriuose pagal jų naudojimo paskirtį (būdą) ar teritorijų planavimo dokumentus leidžiama pastatų statyba, suteikimo, keitimo ir apskaitos tvarkos aprašo ir Pavadinimų gatvėms, pastatams, statiniams ir kitiems objektams suteikimo, keitimo ir įtraukimo į apskaitą tvarkos aprašo patvirtinimo“, planuojama suteikti ir pakeisti adresus (pagal priedus) Radviliškio rajone.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

2018-01-31

Skelbiamas Radviliškio rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto programų, projektų dalinio finansavimo konkursas. Sporto programų, projektų paraiškas pateikti Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiajam specialistui Rimui Špakauskui (104 kab., Aušros a. 10) per 30 kalendorinių dienų nuo konkurso paskelbimo datos, įskaitant ir skelbimo dieną.

2017-11-12

Radviliškio rajono savivaldybės taryba, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 16 straipsnio 2 dalies 34 punktu ir Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2011 m. sausio 25 d. įsakymu Nr. 1V-57 „Dėl Numerių pastatams, patalpoms, butams ir žemės sklypams, kuriuose pagal jų naudojimo paskirtį (būdą) ar teritorijų planavimo dokumentus leidžiama pastatų statyba, suteikimo, keitimo ir apskaitos tvarkos aprašo ir Pavadinimų gatvėms, pastatams, statiniams ir kitiems objektams suteikimo, keitimo ir įtraukimo į apskaitą tvarkos aprašo patvirtinimo“ planuoja:

 1. Pakeisti Alksniupių kaimo Radvilonių g. geografines charakteristikas
  (planas pridedamas PDF formatas).
 2. Pakeisti Daužnagių kaimo Daužnagių g. geografines charakteristikas
  (planas pridedamas PDF formatas).
 3. Suteikti Noručių k. Krakių g. pavadinimą (planas pridedamas PDF formatas).
 4. Pakeisti Radviliškio miesto Alytaus g. geografines charakteristikas
  (planas pridedamas PDF formatas).
 5. Pakeisti Šeduvos miesto Vytauto g. geografines charakteristikas
  (planas pridedamas PDF formatas).

Sprendimo projektą su priedais galima rasti čia.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

2017-11-07

Informuojame, kad, vadovaujantis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 29 straipsnio 8 dalimi, Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2011 m. sausio 25 d. įsakymu Nr. 1V-57 „Dėl Numerių pastatams, patalpoms, butams ir žemės sklypams, kuriuose pagal jų naudojimo paskirtį (būdą) ar teritorijų planavimo dokumentus leidžiama pastatų statyba, suteikimo, keitimo ir apskaitos tvarkos aprašo ir Pavadinimų gatvėms, pastatams, statiniams ir kitiems objektams suteikimo, keitimo ir įtraukimo į apskaitą tvarkos aprašo patvirtinimo“, planuojama pakeisti adresus (pagal priedus) Radviliškio rajone.

Duomenys apie numerių pastatams, jų kompleksams ar korpusams suteikimą ar keitimą (PDF formatu).
 
Radviliškio rajono savivaldybės informacija
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829300102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Gruodis
    2018     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: