2017 m. rugsėjo 26 d., antradienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Radviliškiečiai lankėsi Baltarusijos mieste HorkuoseSpausdinimo versija

Horkuose (Baltarusijoje) 2017 m. liepos mėnesio pradžioje lankėsi delegacija iš Radviliškio rajono savivaldybės: Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Kazimieras Augulis ir Radviliškio rajono savivaldybės tarybos narys Jonas Pravilonis.

Jie Horkų rajono vykdomojo komiteto pirmininko Vladimiro Piskiževo kvietimu dalyvavo renginiuose, skirtuose Baltarusijos Respublikos Nepriklausomybės dienai paminėti, ir Horkų miesto šventėje. K. Augulis ir J. Pravilonis susitikime su Horkų rajono vadovu V. Piskiževu aptarė 2018 metų bendradarbiavimo planus, susitiko su delegacijomis iš Lenkijos, Gruzijos ir Rusijos.

Horkų rajonas – Mogiliovo srities rajonas, turintis gilias žemdirbystės tradicijas. Čia veikia viena didžiausių Baltarusijoje žemės ūkio akademija. Su jos veikla susipažinęs Radviliškio rajono savivaldybės tarybos narys Jonas Pravilonis teigė matąs tarptautinio bendradarbiavimo galimybių plėtrą. Jo vadovaujamas Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centras, kaip ir Horkuose įsikūrusi žemės ūkio akademija, turi žirgyną, tad sąsajų, bendrų veiklų tikrai galima rasti. Susitikime su akademijos vadovybe aptartos tokios veiklos galimybės.

Radviliškiečiai dalyvavo baltarusių, žuvusių Antrajame pasauliniame kare, pagerbimo ceremonijoje, atstovavo Radviliškio rajono savivaldybei šventinėje eisenoje lankėsi žymiuose Horkų rajono kultūros ir turizmo objektuose.

Radviliškio rajono savivaldybė su Horkų rajono vykdomuoju komitetu bendradarbiauja nuo 2011 metų.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Aktualu

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: