2017 m. rugsėjo 26 d., antradienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Radviliškiečius miesto 450-ojo jubiliejaus proga pasveikino užsienio valstybių bendradarbiavimo partneriaiSpausdinimo versija

Liepos 6–8 d. Radviliškio miestas griausmingai atšventė 450 metų jubiliejų. Šia išskirtine proga į Radviliškį atvyko Radviliškio rajono savivaldybės tarptautinių bendradarbiavimo partnerių – Bauskės (Latvija), Chašūrio (Gruzija), Gniezno (Lenkija), Horkų (Baltarusija), Nesvyžiaus (Baltarusija), Saint Seine l‘Abbey (Prancūzija), Umanės (Ukraina) – delegacijos. Su šiais miestais Radviliškio rajono savivaldybė yra pasirašiusi bendradarbiavimo sutartis ir įsipareigojusi bendradarbiauti jaunimo, sporto, kultūros, meno, ekonominių mainų ir kitose srityse.

Radviliškio rajono savivaldybės vadovai kartu su svečiais visas tris dienas ne tik dalyvavo šventiniuose renginiuose, bet ir aptarė naujas bendradarbiavimo kryptis, kartu atidarė Radviliškio turizmo informacijos centrą, aplankė Radviliškio miesto kultūros centrą, Radviliškio sporto areną, Radviliškio miesto ligoninę, UAB „Radviliškio šiluma“, apsilankė Šeduvoje ir Burbiškio dvare. Radviliškio ligoninėje delegacijų vadovams Radviliškio ligoninės direktorė Danutė Povelauskienė ir ortopedas-traumatologas Evaldas Kascėnas pristatė ligoninėje teikiamas ortopedijos ir traumatologijos paslaugas, sąnarių endoprotezavimo, artroskopinių operacijų galimybes.

Užsienio delegacijos drauge su radviliškiečiais liepos 6 dieną stebėjo Radviliškio muzikos mokyklos mokinių koncertą „Mes čia“, dalyvavo pilietinėje akcijoje „Tautiška giesmė aplink pasaulį“.

Liepos 7 dieną visus susirinkusius į koncertą „Draugystės laužai“ savo pasirodymais džiugino Latvijos, Ukrainos, Baltarusijos ir Gruzijos atlikėjai. Svečiai iš Chašūrio, Gruzijos, pristatė folkroko grupę, Bauskės miesto folkloro kolektyvas radviliškiečius sveikino liaudies dainomis, merginų ansamblis iš Umanės, Ukrainos, visus nustebino lietuviams neįprastų instrumentų – bandūrų – skambesiu, baltarusių vokalinis kolektyvas „Paukščių takas“ padovanojo radviliškiečiams populiarių melodijų popuri. Koncertą „Draugystės laužai“ baigė radviliškiečiai „Radvijos“ muzikantai, apšildę į DJ JOVANI vedamą diskoteką susirinkusį jaunimą.

Į jubiliejų švenčiantį gimtadienį atvyko ir sportininkai. Liepos 7–8 d. tarptautinėse sporto varžybose dalyvavo sportininkai iš Ukrainos, Baltarusijos, Lenkijos. Jie varžėsi šachmatų turnyre, krepšinio ir futbolo varžybose. Futbolo turnyre I vietą iškovojo svečiai iš Nesvyžiaus (Baltarusija), II vieta atiteko svečiams iš Umanės (Ukrainos). Krepšinio turnyre svečiai iš Baltarusijos, Nesvyžiaus miesto, iškovojo II vietą. Šachmatininkai iš Lenkijos taip pat neišvyko be apdovanojimų: komandinėse varžybose šachmatininkai iš Gniezno iškovojo II vietą, išsivežė ir du asmeninius apdovanojimus.

E. Zoltnerienės, L. Juozapaitytės, L. Simaičio nuotraukos.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Koncerto „Draugystės laužai“ akimirkos (fotografijos Laimono Simaičio).

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Aktualu

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: