2019 m. liepos 21 d., sekmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Radviliškio miesto gimtadienio šventėje – apie globojamus vaikusSpausdinimo versija

Valstybinė šventė, Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo diena, primenanti didingą Lietuvos praeitį, jos ilgaamžes valstybingumo tradicijas, šiemet sutapo su Radviliškio miesto švente. Smagiai nusiteikę radviliškiečiai ir miesto svečiai rinkosi į šventę, džiaugėsi puikiu oru, įvairiomis pramogomis ir atrakcijomis. Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro Globos centro globos koordinatorės šventėje dalyvavo turėdamos vieną tikslą – skleisti žinią apie galimybę globoti be tėvų globos likusius vaikus.

Lietuvoje vykstant institucinės globos pertvarkai bei pereinant prie vaiko globos šeimai artimoje aplinkoje, globėjų poreikis yra pakankamai didelis, ypač vyresniems vaikams. Kalbinti radviliškiečiai ir miesto svečiai atviravo, kad tikrai yra pagalvoję apie galimybę priimti į savo šeimas likimo nuskriaustus vaikus, ir pritarė, kad vaikui geriausia augti yra šeimoje.

Šiuo metu Radviliškio mieste ir rajone yra 144 globėjai (globoja 149 vaikus), įkurtos trys šeimynos (globoja 17 vaikų). Globos koordinatorės globėjams (rūpintojams) ir jų globojamiems vaikams stengiasi suteikti visokeriopą pagalbą, paramą ir palaikymą.

RPBSPC Globos centro informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)