2018 m. rugsėjo 25 d., antradienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Radviliškio neįgalieji sportavo Pakruojo sporto šventėjeSpausdinimo versija

Karštą birželio 28 dienos rytą Radviliškio neįgalieji vyko į Pakruojyje vykusią sporto šventę. Su Pakruoju radviliškiečius sieja sena draugystė, ne vieną kartą drauge  sportuota, draugauta.

Visus sporto šventės dalyvius šeimininkų draugijos muzikantai. Varžybos vyko lauke, gražioje aplinkoje. Nuo kaitrių saulės spindulių šventės dalyviai slėpėsi medžių ir pastatų paunksmėje, tik bočios žaidėjus nuo saulės gelbėjo tik kepurėlės.

Radviliškiui atstovavo dvi komandos – Radviliškio rajono savivaldybės administracijos švietimo ir sporto paslaugų centro Dienos užimtumo skyriaus vaikinai su savo vadovu Dariumi Palucku ir Radviliškio rajono neįgaliųjų draugija. Radviliškiečiams sportininkams sekėsi gana gerai: iškovota 11 prizinių vietų (dvi pirmos, trys antros ir šešios trečios). Geriausiai sekėsi Viačeslavui Kostiukevičiui. Jis pasipuošė penkiais medaliais – pirmoji vieta estafetės rungtyje, antra – baudų metimo, trečios – smiginio, kimštinio kamuolio metimo ir rankų lenkimo rungtyse.

Birutė Tamonienė pirmoji buvo smiginio rungtyje moterų grupėje. Stasys Astraukas užėmė tris prizines vietas: estafetės ir smiginio rungtyse buvo trečias, o kartu su J. Karsten ir K. Jurgaičiu bočios žaidime užėmė antrąją vietą. Irena Vilniuvienė smiginio rungtyje pelnė bronzos medalį, o rankų lenkimo rungtyje liko antra. Vanda Astrauskienė kimštinio kamuolio metimo rungtyje užėmė trečiąją vietą. Susumavus rezultatus, Radviliškio komanda užėmė antrąją vietą.

Išvyka į sporto šventę organizuota vykdant socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektą.

Irena Vilniuvienė
Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos pirmininko pavaduotoja

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: