2018 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Radviliškio rajone lankėsi LR Ministras Pirmininkas Saulius SkvernelisSpausdinimo versija

Gegužės 4 d. Radviliškio rajone lankėsi LR Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis.

Premjeras dalyvavo iškilmingoje Šeduvos žydų muziejaus „Dingęs štetlas“ statybų pradžios ceremonijoje, apsilankė Šeduvos gimnazijoje, išbandė atnaujinto gimnazijos stadiono ir krepšinio aikštelės dangą, su Šeduvos gimnazistais diskutavo apie emigraciją, kitais jaunimą dominančiais klausimais, apžiūrėjo remonto reikalaujančią Baisogalos gimnaziją, jos sporto salę, rūsius, susitiko su Baisogalos gimnazijos mokinių savivaldos atstovais.

Baisogaliai gimnazistai pakvietė premjerą į gimnazijos 100 metų jubiliejaus šventę, kalbėjosi su premjeru apie motyvaciją dirbti Lietuvai, apie savivaldos galias, apie norą mokytis atnaujintose mokyklos erdvėse.

Premjeras, apsilankęs „Skėmių traktieriuje“, susipažino su Skėmių ir Pociūnėlių bendruomenių vykdoma veikla, vystomais verslais ir „Skėmių traktieriuje“ organizuojamomis edukacinėmis programomis.

Susitikime su Radviliškio rajono savivaldybės meru Antanu Čepononiu, administracijos direktore Jolanta Margaitienė ir jos pavaduotoja Juste Venckute, LR Seimo nariais Aurimu Gaidžiūnu ir Asta Kubiliene Vyriausybės vadovas aptarė projektus, įgyvendinamus pagal Valstybės investicijų programą, valstybės paramą daugiabučių namų modernizavimui, galimybes didinti finansavimą vietinės reikšmės keliams ir gatvėms.

Pasak Ministro Pirmininko, šis vizitas regione dar kartą parodo, kokį didelį potencialą turi šalies regionai. „Tai svarbu visos Lietuvos gerovei. Stiprūs regionai užtikrins ir mažesnę emigraciją, todėl turime jiems skirti dar daugiau dėmesio“, – sakė jis.

Vizito akimirkos čia.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: