2019 m. gegužės 25 d., šeštadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Radviliškio rajono neįgaliųjų draugija paminėjo Motinos dienąSpausdinimo versija

Gegužės 2 dieną Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos nariai Radviliškio viešojoje bibliotekoje susibūrė tradiciškai paminėti Motinos dieną ir aptarti 2018 metais nuveiktus darbus.

Draugijos pirmininkė Jūratė Bredulskienė visiems susirinkusiems pristatė draugijos 2018 metų veiklos ataskaitą, pasidžiaugė 2018 metais vykdytais projektus ir atliktais darbais, kurie prisidėjo prie neįgaliųjų gerovės kūrimo.

Draugijos veikla pasidžiaugė renginyje apsilankęs Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis ir Savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vyriausioji specialistė Rasa Miškinienė. Renginyje dalyvavo ir Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro specialistė Skaidra Armonienė, kuri skaitė paskaitą visiems aktualia tema „Padėk, kol ne vėlu“ apie pirmosios pagalbos suteikimą ir defibriliatoriaus panaudojimą, kai žmogų ištinka klinikinė mirtis. Visi norintieji galėjo praktiškai išbandyti, kaip defibriliatoriumi gaivinti žmogų.

Motinos dienai skirtą renginio dalį pradėjo draugijos ansamblis „Gabija“, ansamblio vadovė Roma Apšegienė gražiais žodžiais pasveikino visas mamas ir močiutes. Draugijos pirmininkė Jūratė Bredulskienė taip pat sveikino draugijos mamas, linkėdama joms sveikatos ir gražios ateinančios šventės. Vėliau į koncertinę programą įsijungė ir Pociūnėlių kaimo bendruomenės kapela „Liaudė“ (vadovas Zigmas Paulauskas). V. Puodžiūnienė perskaitė draugijos nario Klemo Gelumbausko eiles apie mamą.

Buvo smagu pabendrauti prie arbatos puodelio, pasiklausyti smagios muzikos ir dainų, aptarti draugijos ateities planus.

Irena Vilniuvienė, Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos pirmininko pavaduotoja

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)