2017 m. liepos 28 d., penktadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Radviliškio rajono savivaldybėje svečiavosi Japonijos ambasadorius LietuvojeSpausdinimo versija

Radviliškio rajono savivaldybėje svečiavosi Japonijos ambasadorius Lietuvoje Jo Ekscelencija ponas Toyoei Shigeeda. Kartu su Japonijos ambasadoriumi į Radviliškį atvyko Politikos ir ekonomikos sekcijos darbuotojas Renatas Kirtiklis. Svečiai susitiko su Radviliškio rajono savivaldybės meru Antanu Čepononiu, administracijos direktoriaus pavaduotoja Juste Venckute.

Meras Antanas Čepononis padėkojo Japonijos ambasadoriui už apsilankymą Radviliškyje, Meras pristatė ambasadoriui Radviliškio rajono istoriją, kultūrą, turizmą, pramonę, žemės ūkį. Savivaldybės meras kartu su ambasadoriumi aptarė Radviliškyje įsikūrusių įmonių ir Japonijos ekonominio bendradarbiavimo plėtojimo galimybes ir svarbą.

Ambasadorius domėjosi savivaldybės valdymo struktūra, investicijomis, švietimu, socialiniais reikalais, turizmu, bendruomenių veikla.

Ambasadoriaus siekis – pristatyti Japoniją Lietuvoje ir skleisti žinią apie Lietuvą Japonijoje. Vienas iš pagrindinių Japonijos ambasados tikslų – pritraukti japonų turistus į mūsų kraštą. Ambasadoriaus nuomone, Lietuva tampa vis populiaresnė Japonijoje. Pagrindiniai dalykai, kurie įdomūs japonams – gamta, lietuvių tradicijos, kultūra ir maistas.

Japonijos ambasadorius Lietuvoje Toyoei Shigeeda padėkojo merui už galimybę apsilankyti Radviliškio rajone ir pakvietė Savivaldybės merą atvykti į Japonijos ambasadą Vilniuje aptarti tolimesnių bendradarbiavimo planų.

Japonijos ambasadorius kartu su Savivaldybės atstovais apsilankė Šeduvoje ir susitiko su Šeduvos miesto seniūnu Justinu Praniu.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Aktualu

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: