2017 m. liepos 28 d., penktadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Radviliškio rajono savivaldybės delegacija viešėjo NesvyžiujeSpausdinimo versija

Liepos 1–3 d. Radviliškio rajono savivaldybės delegacija – Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Justė Venckutė, Radviliškio rajono savivaldybės tarybos narys Algimantas Ruseckas ir Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Juridinio skyriaus vedėjo pavaduotojas Arnoldas Matuzevičius – dalyvavo iškilminguose šventiniuose renginiuose, skirtuose Baltarusijos Respublikos Nepriklausomybės dienos ir Nesvyžiaus dienos minėjimams ir juose atstovavo Radviliškio rajono savivaldybei. Šventiniuose renginiuose Radviliškio rajono savivaldybės atstovai aptarė naujas bendradarbiavimo kryptis, susitiko su kitomis delegacijomis iš Lenkijos, Rusijos, Latvijos, Azerbaidžano ir Ukrainos.

 

Radviliškiečiai Nesvyžiaus rajone apžiūrėjo cukraus fabriką, lankėsi gamykloje, kurioje gaminamas specialus maistas vaikams, dalyvavo šventiniuose Nesvyžiaus miesto gimtadienio renginiuose ir su rajono vadovais aptarė 2017–2018 metų bendradarbiavimo planus.

Radviliškio rajono savivaldybė ir Nesvyžiaus rajono vykdomasis komitetas bendradarbiauja jau 10 metų. 2007 metų sausio 18 dieną Nesvyžiuje pasirašyta bendradarbiavimo sutartis, kuria savivaldybės įsipareigojo bendradarbiauti jaunimo, sporto, kultūros, meno, ekonominių mainų srityse. Delegacija iš Nesvyžiaus rajono atvyksta ir į Radviliškio miesto jubiliejinį, 450-ąjį, gimtadienį: liepos 7 dieną didžiojoje scenoje Radvilų gatvėje bus galima išgirsti Nesvyžiaus ansamblio „Paukščių takas“ atliekamas dainas, o sportininkai iš Nesvyžiaus susirungs futbolo ir krepšinio turnyruose.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Aktualu

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: