2017 m. balandžio 27 d., ketvirtadienis
Burbiškio dvare vyksta tradicinės tulpių žydėjimo šventės
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Radviliškyje – paroda „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“Spausdinimo versija

Balandžio 12 d. Radviliškis sulaukė daugybės svečių. Visi jei – regioninės švietimo parodos „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“ dalyviai. Regioninę švietimo parodą Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinėje mokykloje atidarė Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis. „Esu laimingas, kad tokią didelę ir švietimo srities specialistams reikalingą parodą Ugdymo plėtotės centrasׅ pasiūlė organizuoti Radviliškyje.

Buvau tikras, kad mūsų švietimo bendruomenei to tikrai reikia. Matau, kad paroda ir joje vykstančios veiklos įdomios ir reikalingos – žmonių antplūdis begalinis. Tad linkiu Jums visiems gero darbo ir daug naujų idėjų“, – sakė meras.

Ugdymo plėtotės centro direktorius Giedrius Vaidelis į parodą atvykusiems mokytojams palinkėjo pasisemti idėjų, užsikrėsti entuziazmu, padrąsinti vieni kitus ir skleisti gerą nuotaiką mokyklose, kad mokiniams mokytis būtų smagu.

Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos direktorė Valė Urbelienė, pernai metais vykusios parodos šeimininkė, perdavė parodos vairą Vinco Kudirkos pagrindinės mokyklos direktorei Rasai Dagienei.

Pirmąją dieną parodoje apsilankė apie 2 000 žmonių; pedagogų, tėvų, mokinių, Radviliškio miesto gyventojų. Visiems jiems įdomios švietimo naujovės ir pasiekimai. Pirmąją dieną specialiose paskaitose ir seminaruose, kurių per dvi parodos dienas suplanuota 76, dalyvavo per pusantro tūkstančio žmonių, į auditorijas sunkiai tilpo norintys pasiklausyti paskaitų apie įvairias švietimo naujoves, apie psichologinius darbo su mokiniais metodus, apie pedagogų sveikatą,  apie ugdymo turinio atnaujinimo kryptis, bendruosius ugdymo planus ir mokyklų strateginį planavimą. Parodos organizatoriai pasiūlė tęsti diskusijas apie Geros mokyklos koncepcijos įgyvendinimo galimybes, mokinių pasiekimų ir pažangos rezultatų gerinimą bei ugdymo proceso tobulinimą.

Antrąją parodos dieną Radviliškyje lankosi LR švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė. Ji planuoja dalyvauti viešosiose konsultacijose, susitikti su regiono pedagogų bendruomene.

Radviliškio sporto arenoje išdėstyta per 20 stendų, kuriuose švietimo bendruomenė gali susipažinti su naujausiomis ugdymo priemonėmis, su įvairiomis edukacijomis, kurias siūlo Radviliškio krašto ir kitų Lietuvos kraštų muziejai, etninės kultūros centrai.

Daugiau akimirkų galite pamatyti čia.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Aktualu

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: