2018 m. gruodžio 13 d., ketvirtadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Radviliškyje duris atvėrė „Mokytojų akademija“Spausdinimo versija

Šiandien Radviliškyje, Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriuje atidaryta „Mokytojų akademija“. Joje 28 rajono pedagogai mokysis iš kitų savo kolegų, dalysis gerąja patirtimi, atskleis pasiteisinusius šiuolaikinės pamokos organizavimo būdus ir bandys savo pamokose taikyti kolegų pristatytus ir pamėgtus metodus.

Akademijos studentai sulaukė sveikinimų nuo Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojo Kazimiero Augulio ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjos Genovaitės Juodeikienės, Radviliškio r. sav. ŠSPC Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus vedėjos Ritos Vaigauskienės.

Programos koordinatorė – Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus metodininkė Edita Varneckienė

Mokytojai susiburs kartą per mėnesį, o aktyviai įsitraukę mokytojai mokslo metų pabaigoje ne tik turės sau konkrečių metodų rinkinį, bet ir bus pakviesti į metodinę stovyklą.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: