2017 m. spalio 19 d., ketvirtadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Radviliškyje lankėsi LR Seimo Pirmininkas Viktoras PranckietisSpausdinimo versija

Spalio 2 d. Radviliškyje lankėsi LR Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis. Vizito tikslas – susipažinti su Radviliškio rajone veikiančiomis įstaigomis, aptarti joms aktualius klausimus, rasti naujų bendradarbiavimo galimybių. Seimo Pirmininkui ir jo komandai Radviliškio rajoną pristatė baisogalis LR Seimo narys Aurimas Gaidžiūnas, Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis, jo pavaduotojas Kazimieras Augulis, Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nariai Jonas Povilaitis, Jonas Pravilonis.

Radviliškio rajono savivaldybės meras supažindino Seimo Pirmininką su 2018 metų savivaldybės planuojamais projektais, veikla, pristatė Valstybės 100-mečio programos gaires, 2018 m. liepos 21–28 d. Radviliškyje vyksiantį Europos žmonių festivalį, kalbėjo apie jo organizavimą, Radviliškio miesto centrinės aikštės rekonstrukcijos finansavimo galimybes.

Seimo |Pirmininko darbotvarkė Radviliškio rajone buvo gana įtempta. Vizitą pradėjęs Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre, Seimo Pirmininkas domėjosi ugdymo programų paklausa, neįgaliųjų ugdymu, apžiūrėjo specialybių klases, mokinių darbų parodą, kalbėjo apie galimybes centro ugdytiniams įsidarbinti pagal įgytą specialybę. Šios įstaigos Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriuje, įsikūrusiame Raudondvaryje, V. Pranckietis apžiūrėjo žirgyną ir domėjosi, ar paklausi čia rengiamų žirgininkystės verslo darbuotojų specialybė.

Šeduvoje trumpai pašnekinęs turistus, atvykusius susipažinti su Šeduvoje gyvenusių žydų kultūriniu paveldu, Seimo Pirmininkas Šeduvos seniūnijoje susirinkusiems seniūnijos darbuotojams, Šeduvoje veikiančių įstaigų vadovams pateikė nemažai pasiūlymų, kaip galima įprasminti čia gyvenusių žydų atminimą, kaip skatinti turizmą. Iš Šeduvos kilęs V. Pranckiečio tėtis, tad Šeduva jam puikiai pažįstama – žinomas ir Šeduvos bendruomenės siekis įkurti krašto muziejų, ir Šeduvos malūno, ir ne vieno namo istorija. Šeduvos seniūnas Justinas Pranys supažindino Seimo Pirmininką su Šeduvos aktualijomis, įteikė Vėriškių bendruomenės kepyklėlės paruoštą gardžią dovaną, o iš V. Pranckiečio rankų gavo Lietuvos Respublikos vėliavą.

Seimo Pirmininkas nustebino ir asmeninį jubiliejų švenčiančią Šeduvos seniūnijos buhalterę Snieguolę Utkienę – įteikė jai atminimo dovaną ir gėlių puokštę.

Sidabrave Seimo Pirmininkas apsilankė Sidabravo  žemės ūkio bendrovėje, domėjosi žemės ūkio aktualijomis, apžiūrėjo ir augalininkystės, ir gyvulininkystės skyrius, Pakiršinyje įsikūrusioje uždarojoje akcinėje bendrovėje „Granulita“ V. Pranckietis domėjosi biokuro gamybos procesu, jo paklausa, eksporto galimybėmis.

Baisogaloje Seimo Pirmininkas apžiūrėjo dar dažais kvepiantį, ką tik atidarytą atnaujintą Baisogalos kultūros centrą, Baisogalos ligoninės patalpas. Baisogalos kultūros centre Seimo Pirmininkas susitiko su gyventojais, juos supažindino su Seimo darbu, papasakojo apie savo, kaip Seimo Pirmininko, veiklą, atsakė į gyventojų klausimus. Gyventojus labiausiai domino socialinės srities klausimai, pensijų didinimo galimybės.

Daugiau akimirkų galite pamatyti čia.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: