2018 m. kovo 23 d., penktadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Raudondvaryje skambėjo patriotinės dainosSpausdinimo versija

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai Raudondvario kultūros namuose aštuntąjį kartą organizuotas rajoninis jaunimo patriotinės dainos festivalis „Tavo daina gimtinei“.

Dalyvauti festivalyje šį kartą panoro vienuolika dalyvių: solistų, duetų bei ansamblių iš Radviliškio rajono kultūros įstaigų bei mokyklų. Po sugiedoto valstybės himno susirinkusius svečius, žiūrovus ir dalyvius pasveikino Radviliškio  rajono savivaldybės tarybos narė S. Dišlė bei Pakalniškių seniūnijos seniūnas K. Ulinskas.

Kiekvienas šventės kolektyvas ar solistas atliko po dvi dainas, kurių viena privaloma – patriotinė ir skiriama gimtinei Lietuvai. Renginio pabaigoje visiems kolektyvams buvo suteikti apdovanojimai, įteikti prizai. Dalyviams dėkojo ir sveikino svečiai: Radviliškio rajono savivaldybės administracijos švietimo, sporto ir kultūros skyriaus vyriausioji specialistė V.Virbickienė ir jaunimo reikalų koordinatorius R. Aleknavičius.

Festivalyje dainą „Mažytė žemė“ padovanojo Raudondvario kultūros rūmų moterų vokalinis duetas – S. Verdingovienė ir M. Selenienė.

Dainininkė iš Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro J. Stosiūtė (vadovė E.Zakarkaitė) pelnė spalvingiausios festivalio dalyvės titulą. Tris kolektyvus festivaliui parengė Raudondvario kultūros namų kultūros specialistas V. Selena. Jauniausioji šventės dalyvė R. Bartkevičiūtė tapo jaunatviškiausia dainininke, merginų duetas A. Baslerytė ir E.Musteikytė buvo pripažintas skambiausiuoju, o O. Rabikauskaitė paskelbta nuoširdžiausia atlikėja. Antrą kartą festivalyje dalyvavo solistė iš Šniūraičių pramogų ir šokių salės S. Lazauskaitė (vad. A. Motiejūnienė), merginai suteikta sceniškiausios atlikėjos nominacija, ji ne tik dainavo, bet ir sau akompanavo labai originaliu instrumentu – havajietiška gitara ukulele.

Festivalio rengėjai džiaugėsi pirmą kartą į šventę  atvykusiais  Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos solistais, kuriuos parengė muzikos mokytojas A. Miškinis. Vaikinų duetas N. Jokubaitis ir  R. Masiliūnas pelnė patriotiškiausio festivalio dalyvio nominaciją, solistė J. Butkevičiūtė pavadinta lyriškiausia dainininke, septintokė R. Jurpalytė – muzikaliausia atlikėja. Baisogalos gimnazijos ansamblis (vad. T. Kanapinskas) paskelbtas originaliausiu festivalio dalyviu. Solistė A. Valavičiūtė  iš Daugėlaičių pramogų ir šokių salės (vad. R. Ivoškienė) pelnė romantiškiausios atlikėjos nominaciją.

Artistiškiausio dainininko nominaciją pelnė radviliškietis, žinomas Lietuvoje atlikėjas, muzikantas N. Šukutis, atlikęs ne tik dvi festivalio dainas, bet dar linksminęs visus susirinkusius po visų dalyvių pasirodymų savo smagiomis dainomis. Jis pelnė ir publikos numylėtinio nominaciją, kurią suteikė balsuodami žiūrovai.

Festivalio  dalyviai parašė palinkėjimus Lietuvai specialiame paveiksle. Po apdovanojimų visi festivalio dalyviai sudainavo dainą „Ąžuolai žaliuos“ , įsiamžino bendroje nuotraukoje.

Visi džiaugėsi gražia šio festivalio jaunimo patriotine nuotaika ir šventišku kolektyvų  bendravimu, jaunųjų atlikėjų nuoširdžiai atliktomis dainomis, skirtomis mylimai gimtinei.

Marija Selenienė,
Raudondvario kultūros namų vyr. kultūros specialistė

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: