2017 m. birželio 23 d., penktadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Savivaldybėje aptarti klausimai, susiję su UAB „Gairelitaׅ“ teritorijoje kilusio gaisro padariniais ir aplinkosaugos plano vykdymu Spausdinimo versija

Radviliškio rajono savivaldybėje lankėsi delegacija iš Pakruojo rajono savivaldybės. Pakruojo rajono ekstremaliųjų situacijų komisijos vadovė, Pakruojo rajono savivaldybės administracijos direktorė Erika Kižienė ir savivaldybės ekstremaliųjų situacijų komisijos nariai drauge su Radviliškio rajono savivaldybės atstovais aptarė klausimus, susijusius su UAB „Gairelitaׅ“ teritorijoje kilusio gaisro padariniais ir aplinkosaugos plano vykdymu, gaisro padarinių likvidavimu.

Apie esamą situaciją susitikime su pakruojiečiais diskutavo Radviliškio rajono savivaldybė administracijos direktoriaus pavaduotoja Justė Venckutė, UAB „Radviliškio vanduo“ direktorius Juozas Jučas, Radviliškio rajono aplinkos apsaugos agentūros vedėjas Mingaila Saulevičius, Savivaldybės administracijos specialistai.

„Vanduo, naudotas gesinti gaisrą, šiuo metu rezervuaruose, jis nepatenka į  aplinką ir laukiama, kol bus tinkamos sąlygos jį po truputį valyti valymo įrenginiuose. Pagrindinis reikalavimas – vidutinė nuotekų temperatūra turi būti ne žemesnė nei 12 laipsniųׅ“, – sakė Kazimieras Augulis, Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas.

Šiuo metu aplinkos atkūrimo priemonių įgyvendinimas atsižvelgiant į naujus terminus, kurie suderinti su Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamentu, atsižvelgiant į nepalankias gamtines sąlygas. Pasak susitikimo dalyvių, šiuo metu jokia tarša į aplinką nepatenka, gaisrui gesinti naudotas vanduo šiuo metu sukauptas iškastuose tvenkiniuose ir senuosiuose vandens valymo įrenginių rezervuaruose.

Sustikime taip pat nemažai diskutuota dėl Petraičių tvenkinio, kuriame dėl taršos, susijusios su gaisro gesinimu, išdvėsė žuvys, įžuvinimo.

Pakruojo savivaldybės atstovai lankėsi gaisro vietoje, apžiūrėjo rezervuarus, kuriuose sukauptas gaisrą gesinti naudotas vanduo.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Aktualu

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: