2017 m. spalio 19 d., ketvirtadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Šeduvos bibliotekoje – jubiliejinis vakaras „80 metų kartu“Spausdinimo versija

Rugsėjo 28 d. Šeduvos biblioteka šventė 80 metų jubiliejų, todėl bibliotekos darbuotojos svečius sukvietė į jubiliejinį vakarą „80 metų kartu“, kuris vyko Šeduvos kultūros ir amatų centre.

Šventę pradėjo Šeduvos miesto bendruomenės pirmininkė Livita Tvarevičienė poeto Petro Valantino eilėmis, kurtomis specialiai bibliotekos 80-mečiui. Sveikinimo žodį tarė Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis.

Bibliotekininkė Regina Juknienė visus šventės dalyvius pakvietė susipažinti su bibliotekos istorija. Buvo demonstruojamos skaidrės, kuriose užfiksuota bibliotekos praeitis ir dabartis. Aprėpiant  XX–XXI a., buvo kalbama apie senąją ir šių laikų biblioteką, darbo skirtumus bei amžiną dilemą – išstums kompiuteris knygą ar ne. Šventėje perskaitytas bibliotekos įkūrėjo Jono Venckūno dukros Gailutės Venckūnaitės-Jurčikienės sveikinimo laiškas.

Filialo darbuotojus ir skaitytojus  gražios sukakties proga pasveikino Viešosios bibliotekos direktorė Violeta Šukaitienė, ji įteikė padėkos raštus geriausiems bibliotekos skaitytojams, padėjėjams ir rėmėjams. Daug gražių žodžių apie biblioteką, knygą ir jos reikšmę žmogaus gyvenime išsakė šventėje dalyvavę Radviliškio rajono tarybos nariai: Vida Skarelienė, Aldona Januševičienė, Kostas Dočkus, Eglė Ivanauskytė, Šeduvos miesto seniūnas Justinas Pranys.

Jubiliejinėje šventėje buvo sulaukta ir įstaigų, su kuriomis daug metų bendradarbiauja biblioteka, sveikinimų. 80-metį mininčią biblioteką kartu su mokytojais sveikino Šeduvos gimnazijos direktorius Laimutis Škleinikas, Šeduvos lopšelio-darželio direktorė Daiva Staškūnienė, Šeduvos globos namų atstovės Diana Krivickienė ir Kamilė Brajinskienė, Šeduvos senjorų klubo „Šeduvos svajokliai“ vadovė Milda Jagučanskienė, Šeduvos PRPC atstovė Rima Pabilionienė, „CARITO“ darbuotoja Irena Šuminienė ir aplinkinių bibliotekos filialų bibliotekininkės iš Pavartyčių, Raudondvario, Pakalniškių, Pociūnų, Alksniupių, Vainiūnų. Sulaukta ir buvusių darbuotojų Nijolės Dambrauskaitės ir Reginos Underytės sveikinimų bei nuoširdžiausių palinkėjimų.

Nuotaikingą koncertinę programą bibliotekos jubiliejui parengė Šeduvos lopšelio-darželio ugdytiniai (vadovai – Vilma Digimienė ir Astijus Poška), Šeduvos gimnazijos šokių grupė (vadovas Astijus Poška), Šeduvos kultūros namų solistė Evelina Stalgienė ir Radviliškio kultūros centro dainavimo studijos „Džiada“ mergaitės (vadovė Aurelija Meškauskienė).

Šventėje buvo eksponuojama senų knygų paroda iš asmeninio kraštotyrininko Vidmanto Vingelio archyvo.

Graži jubiliejinė šventė ir daugybė sveikinimų tik įrodė, kad biblioteka yra visų mylima ir labai reikalinga. Per 80 metų pasikeitė ne viena darbuotojų ir skaitytojų karta, tačiau biblioteka ir toliau dalijasi neįkainuojamu turtu – žiniomis, skatina žmones skaityti ir visada yra pasirengusi padėti lankytojams.

Šeduvos bibliotekininkės padėkojo dalyvavusiems jubiliejinėje šventėje ir padėjusiems ją surengti.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: