2017 m. kovo 25 d., šeštadienis
Burbiškio dvare vyksta tradicinės tulpių žydėjimo šventės
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Šeduvos gimnazijoje – palydėtuvės į Pasaulio specialiosios olimpiados žaidynes AustrijojeSpausdinimo versija

Šeduvos gimnazijoje vyko iškilmingos mokinių palydėtuvės į Austriją, kur kovo 18–24 dienomis vyks 2017 metų Pasaulio specialiosios olimpiados žiemos žaidynės. Specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai Neda Pabilionytė, Daiva Savelevaitė, Kasparas Vaičiulis, Paulius Butautas atstovauja Lietuvos sniegbridininkų rinktinei, kurios treneris yra Šeduvos gimnazijos kūno kultūros mokytojas metodininkas Arūnas Bagdonas.

Sveikinimo žodį ir linkėjimus sėkmingiems startams išsakė gimnazijos direktorius Laimutis Škleinikas, Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Sporto skyriaus vedėjas Anicetas Savickas. Šeduvos seniūnas Justinas Pranys rinktinės atstovams įteikė Šeduvos miesto vėliavą. Mokytojos Engrita Diržienė ir Virginija Pranienė savo ugdytiniams padovanojo simbolinius talismanus – minkštus žaislus.

Kovo 14 dieną Šeduvos gimnazijos specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai savo draugus sportininkus palydėjo į Vilnių, kur Kūno kultūros ir sporto departamente vyko Lietuvos komandos palydėtuvės į Pasaulio SO žiemos žaidynes Austrijoje. Visą Lietuvos delegaciją sudaro 38 asmenys: 28 sportininkai, 8 treneriai, delegacijos vadovas ir jo padėjėjas. Lietuva dalyvaus trijų sporto šakų varžybose: startuos slidininkai, sniegbridininkai ir salės riedulininkai. Žaidynėse dalyvaus per 2 700 atletų iš 107 valstybių.

Šeduvos gimnazijos informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Aktualu

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: