2019 m. kovo 21 d., ketvirtadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Šeduvos miesto neįgaliųjų draugijos nariai bendravo šventėje „Pabūkime kartu“Spausdinimo versija

Šeduvos miesto neįgaliųjų draugija organizavo šventę „Pabūkime kartu“. Draugijos nariai ir šventės svečiai į šventę rinkosi pakilios nuotaikos ir puikiai nusiteikę, jiems nesutrukdė net slidus kelias ar sniegas. Renginys buvo skirtas susiburti, pabendrauti praskaidrinti susirinkusiųjų nuotaiką, kad nors trumpam laikui pamiršti sunkius buitinius rūpesčius ir problemas.

Renginį pradėjo Šeduvos miesto neįgaliųjų draugijos pirmininkė Romualda Pranskietienė. „Žmogaus veiklos – tai kaip gyvenimo knyga, į ją dedame skriaudas ir šypsenas ar nuveiktus darbus. Jeigu einame tuo keliu atsakingai, darbai tampa prasmingi“, – sakė ji.

Draugijos veiklomis pasidžiaugė ir Šeduvos miesto seniūnas Justinas Pranys. Seniūnas pastebi, kad neįgalieji labai aktyvūs, optimistiškai nusiteikę, aktyvūs. Šeduvos miesto bendruomenės pirmininkė Livita Tvarevičienė taip pat nestokojo gero žodžio draugijos veikloms, ypač dėkojo už prisidėjimą prie kultūrinių renginių.

Šeduvoje svečiavęsis Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Kelmės rajono bendrijos vadovas Zigmas Filipavičius paminėjo, kad Šeduvos miesto neįgaliųjų draugijos ansamblis „Verdenė“ pastebėtas būtent Kelmėje, o vėliau jis tapo net respublikinio konkurso laureatu.

Šeduvos miesto bibliotekininkė ir ilgametė draugijos narė Regina Juknienė perskaitė eilėraščių. Sužavėti liko šventės dalyviai ir draugijos narės Birutės Gudžiūnienės skaitiniais. Ji skaitė rašytojo Bruno Ferrero kūrybą apie gerumą.

Renginyje skambėjo padėkos tiek  draugijos vadovei, tiek vieni kitiems – įteiktos padėkos tiems, kurie aktyviai prisideda prie draugijos veiklų. Šventės dalyviams savo dainas dovanojo konkurso „Vilties paukštė 2018“ laureatas ansamblis „Verdenė“, duetai bei vokalinis ansamblis iš Kelmės „Atgaiva“. Svečiams ir renginio dalyviams buvo įteikti rankų darbo darbeliai ir suvenyrai.

Irmina Beneševičiūtė,
Šeduvos miesto neįgaliųjų draugijos narė

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: