2018 m. kovo 19 d., pirmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Sidabrave dešimtą kartą Gerumo angelai suskrido pas geriausiusSpausdinimo versija

Besibaigiant metams, visi laukiame ir rengiamės didžiosioms metų šventėms – Šv. Kalėdoms ir Naujiesiems Metams. Vykdant Sidabravo kaimo bendruomenės projektą, šiais metais gruodžio 15 dieną Sidabravo miestelis suspindo kalėdinėmis šviesomis. Finansavimas gautas remiantis nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3. priemone „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“.

 

Gerumo renginius pradėjo Šeimos labdaros ir paramos fondas, kurį atstovavo Skaidra Dišlė. Fondas Sidabravo seniūnijos vienuolikoje daugiavaikių šeimų augančiam 51 vaikui dovanojo šventę – susitikimą su Kalėdų Seneliu. O jis, žinoma, turėjo mažiesiems dovanų.

Vakarėjant, miestelio centre sužibo gražiausių metų švenčių palydovė – eglutė, skverelyje šalia Sidabravo kultūros namų sušvito kalėdinė kompozicija, kurią sukūrė Sidabravo kultūros namų ir gimnazijos darbuotojai. Vakare Sidabravo kultūros namuose šiais metais jau dešimtą kartą buvo organizuotas Gerumo vakaras, kuriame seniūnija įteikė Gerumo angelus patiems iškiliausiems ir geriausiems. Į šventę atvyko Lietuvos Respublikos Seimo narys Aurimas Gaidžiūnas, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė, Šeimos labdaros ir paramos fondo vadovė Skaidra Dišlė, dalyvavo parapijos klebonas kun. Remigijus Jurevičius.

Šventę pradėjo Sidabravo seniūnas Vidmantas Blužas, kuris visus pasveikino artėjančių švenčių proga. Sveikinimo žodžius tarė ir Seimo narys A. Gaidžiūnas bei administracijos direktorė J. Margaitienė. Pirmoji nominacija – „Seniūnijos kultūros puoselėtojai“. Gerumo angelu apdovanoti Sidabravo kultūros namų darbuotojai Daiva Staškūnienė, Jolanta Černiauskienė, Gytis Janeliūnas ir Skaistė Leščinskienė. Antrasis angelas – „Gerumas, pagrįstas darbais“ – įteiktas Aldonai Januševičienei už rūpestį kaimo bibliotekomis, meilę lietuviškam žodžiui, kalbai.

Už kultūros puoselėjimą

Trečiasis Gerumo angelas nominacijoje „Seniūnijos geradarė“ įteiktas Sidabravo gimnazijos darbuotojai Zitai Vaidelienei, kuri savo iniciatyva ir gerumu bei gerais darbais aktyvina visuomeninį ir kultūrinį gyvenimą. Nominacijoje „Metų staigmena“ apdovanotas Eugenijus Veršnickas, už atminties išsaugojimą, pastatant Ožaičių kaime paminklinę atminimo knygą, skirtą Ožaičių pradinei mokyklai atminti.

Geradarė - Z. Vaidelienė

„Seniūnijos šviesuolės“ Gerumo angelu apdovanota sidabraviškė Ramutė Stanislava Paškauskienė, daug metų dirbusi bibliotekininke, siuvanti, siuvinėjanti ir rašanti eiles. „Metų pasiaukojimo“ Gerumo angelas atskrido į aktyviai dalyvaujančios Vadaktų kaimo bendruomenės kultūrinėje veikloje Daivos Leščinskienės rankas.

Už pasiaukojimą bendruomenės labui - J.Ščiupakovienė

Nominacijoje „Iš širdies – į širdį“ Gerumo angelu padėkota Šeimos labdaros ir paramos fondo vadovei Skaidrai Dišlei už atjautą ir puoselėjamą rūpestį vienišais senoliais, socialinės rizikos šeimomis. Gerumo angelas „Už pasiaukojimą bendruomenės labui“ įteiktas Vadaktų kaimo bendruomenės narei Jūratei Ščiupakovienei. Ji aktyviai dalyvauja bendruomenės gyvenime: talkose, renginiuose ir niekada neatsisako padėti bei padirbėti nupjaunant žolę ar atliekant kitus darbus. „Metų atradimo“ Gerumo angelai iškeliavo į Mandeikių kaime gyvenančių Albinos Ramanauskienės, Birutės Slažinskienės ir Virginijos Pupelienės namus. Šios trys moterys sugalvojo gėlėmis ir visžaliais augalais papuošti šalia kelio esančią didžiulę akmenų krūvą. „Krikščioniškųjų vertybių puoselėtoja“ vadaktiškė Kristina Nijolė Blotnienė Gerumo angelą gavo už nuoseklų ir ilgametį krikščioniškųjų vertybių puoselėjimą, už surinktą medžiagą ir sukauptą didžiulį fotografijų archyvą apie kunigą Antaną Valantiną.

Metų remėja - E. Kilienė

„Likimo nenugalėti“ Gerumo angelas įteiktas beinoraviškių Redos ir Viktoro Šiburkių šeimai, kuri po didžiulio skausmo netekus sūnaus sugebėjo išlaikyti meilę, darną, o jų sodyba rajone išrinkta kaip gražiausiai tvarkoma. „Metų mokytoja“ tapo ilgametė pedagogė Irena Klevečkienė, šiais metais išėjusi į užtarnautą poilsį ir užvėrusi Sidabravo gimnazijos duris. Jai Gerumo angelu padėkota už viso gyvenimo nuopelnus ugdant jaunąją kartą. „Metų rėmėjo“ nominacijos Gerumo angelas įteiktas Egidijai Kilienei, kuri visada geranoriškai remia seniūnijos šventes. Renginyje pasveikinti seniūnijos jubiliatai, o visiems koncertavo ansamblis „Inmezzo“.

Metų mokytojas - I. Klevečkienė

Sidabravo seniūnijos informacija
Nuotraukos Juzefos Stuknienės

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: