2018 m. balandžio 24 d., antradienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Šimtmetį švenčiančiai tėvynei miškininkai dovanoja Nacionalinę miško sodinimo šventęSpausdinimo versija

 

Balandžio 28 d. 11 val. VĮ Valstybinių miškų urėdija kviečia savo kraštą mylinčius žmones į simbolinį miškasodį „Lietuvai 100“, skirtą valstybės istorinės sukakties įamžinimui. Per šį renginį planuojama atkurti beveik 100 ha miško!

Kadangi metai Lietuvai neeiliniai, miškininkai tikisi sulaukti ypač daug gausaus talkininkų būrio ir  ruošiasi šiam įvykiui labai atsakingai. Daugumoje regioninių padalinių paskutinįjį balandžio šeštadienį bus sodinami mišrūs ąžuolų, liepų, pušų, eglių, berželių ir kt. sodinukai, o štai Biržų, Dubravos, Kaišiadorių, Kėdainių, Kretingos, Radviliškio, Šiaulių, Veisiejų miškuose sužaliuos šimtmečio ąžuolynai.

Kviečiame visus aktyviai dalyvauti, prisidėti prie kilnios akcijos, kad vėliau mes ir mūsų vaikai galėtume didžiuotis leisdami laiką pačių pasodintame miške!

Šventėje laukiami visi: nuo mažiausio iki didžiausio. Šeimos, draugai, giminės, kolektyvai. Vaikams tai – puiki edukacinė priemonė ir galimybė iš arti susipažinti su miškininko profesija, rankutėse palaikius gležną augalėlį ir pačiam jį pasodinus, suprasti, kad medelius reikia saugoti, jų nežaloti. Senjorams – tai puiki proga pabūti su bendraminčiais, pakvėpuoti grynu oru ir atlikti prasmingą darbą. O visiems drauge – papuošti gimtąjį kraštą žaliuoju rūbu, prisidėti prie kilnaus tikslo, kad Lietuvoje tankios girios oštų šimtmečių šimtmečiais.

Pernai Nacionalinės miško sodinimo šventės 2017 metu gausus būrys įvairiausių profesijų, skirtingo amžiaus talkininkų miškininkams padėjo atkurti 66.2 hektaro miško ir pasodino daugiau nei 200 tūkst. medelių!

Radviliškio rajone Šimtmečio ąžuolynas bus sodinamas Linkaičių miške. Koordinatės: 476362, 6179908 (LKS), 55.753161, 23.623455 (WGS) VIETOVĖS ŽEMĖLAPIS.

Visus norinčius prisidėti prie akcijos, kviečiame registruotis tel. (8 422) 61 510; radviliskis@vivmu.lt.

Tegul žemėj Lietuvos ąžuolai visada žaliuos!

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: