2018 m. sausio 16 d., antradienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Skelbimai
DĖMESIO!

Vadovaudamiesi 2017 m. birželio 21 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu Nr. 496 „Dėl Lietuvos Respublikos darbo kodekso įgyvendinimo“ patvirtintu Konkursų valstybės ir savivaldybių įmonėse, iš valstybės, savivaldybių ir Valstybinio socialinio draudimo fondo biudžetų bei iš kitų valstybės įsteigtų fondų lėšų finansuojamose valstybės ir savivaldybių įstaigose  ir viešosiose įstaigose, kurių savininkė yra valstybė ar savivaldybė, organizavimo ir vykdymo tvarkos aprašu (toliau Aprašas), informuojame, kad nuo 2017 m. liepos 1 d. konkursai įmonių, įstaigų vadovų  ir kitoms Apraše nurodytoms pareigoms skelbiami per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą ir prašymus šioms pareigoms eiti pretendentai centralizuotai turi teikti per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą (el. būdu per VATIS Prašymų teikimo modulį) (www.vtd.lt).

KONKURSAS LAISVOMS RADVILIŠKIO R. GRINKIŠKIO JONO PODERIO GIMNAZIJOS DIREKTORIAUS PAREIGOMS EITI

Skaityti toliau...
Dėl pratybų organizavimo Radviliškio rajone

Informuojame, kad 2018 m. sausio 8 – 31 dienomis Radviliškio rajone esančiuose Radviliškio, Liaudiškių, Varnionių, Mažuolių bei Linkaičių miškuose, taip pat Radviliškio mieste bei priemiestyje, su žemės ir pastatų savininkais suderintose vietose, Karinių oro pajėgų Oro gynybos bataliono padaliniai šviesiu bei tamsiu paros metu vykdys kolektyvinio rengimo pratybas. Pratybų metu kariai su savimi turės ginklus, naudos imitacinius šaudmenis ir važinės karinėmis transporto priemonėmis.

Štabo viršininkas,
atliekantis vado funkcijas kpt. Laurynas Ivanauskas

Skaityti toliau...
Ieško liudytojų

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariatas ieško eismo įvykio, įvykusio nuo 2017 m. gruodžio 15 d. 22 val. iki 2017 m. gruodžio 16 d. 9 val. 30 min. Radviliškio m. Trakų g. 16, liudytojų. Įvykio metu nenustatytas pilkos spalvos automobilis atsitrenkė į Trakų g. 16 namo tvorą, ją apgadino ir iš įvykio vietos pasišalino.

Mačiusius šį įvykį ar žinančius ką nors apie eismo įvykyje dalyvavusį automobilį prašome paskambinti telefonais: (8 422) 48 548, 112 arba susisiekti el. paštu laima.petraviciene@policija.lt.

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos  komisariato informacija

Skaityti toliau...
Skelbiami konkursai

Viešoji įstaiga Radviliškio ligoninė skelbia konkursus Priėmimo-skubios pagalbos skyriaus vedėjo pareigoms ir Ortopedijos-traumatologijos skyriaus vedėjo pareigoms. Daugiau informacijos – www.radviliskioligonine.lt.

VšĮ Radviliškio ligoninės informacija

Skaityti toliau...
Ieško liudytojų

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariatas ieško eismo įvykio, įvykusio 2017 m. gruodžio  mėn. 12 d. apie 15 val. 45 min.  Radviliškio r. Baisogalos miestelyje Maironio g. 11 (prie parduotuvės „Gausa“), liudytojų. Įvykio metu nenustatytas automobilis, kurį vairavo moteris, kliudė stovintį automobilį MITSUBISHI LANCER valst. Nr. GFB718 ir jį apgadino. Iš įvykio vietos pasišalino. Mačiusius šį įvykį, ar žinančius ką nors apie eismo įvykyje dalyvavusį automobilį, prašome paskambinti telefonais: (8 422) 48 5 48, 112 arba susisiekti el. paštu laima.petraviciene@policija.lt.

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos  komisariato informacija

Skaityti toliau...
Ieško liudytojų

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariatas ieško eismo įvykio, įvykusio tarp 2017 m. gruodžio  mėn. 13 d. 18 val. ir 2017 m. gruodžio mėn. 14 d. 15 val. 15 min. Radviliškio m. A. Povyliaus g. 6A namo kieme, liudytojų. Įvykio metu nenustatytas automobilis, kliudė stovintį automobilį BMW 316 valst. nr. CGU806 ir jį apgadino. Iš įvykio vietos pasišalino. Mačiusius šį įvykį, ar žinančius ką nors apie eismo įvykyje dalyvavusį automobilį, prašome paskambinti telefonais: (8 422) 48 5 48, 112 arba susisiekti el. paštu laima.petraviciene@policija.lt.

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos  komisariato informacija

Skaityti toliau...
Ieško liudytojų

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariatas ieško eismo įvykio, įvykusio tarp 2017 m. gruodžio  mėn. 14 d. 8 val. 00 min. ir 2017 m. gruodžio mėn. 14 d. 18 val. 30 min. prie Radviliškio m. S. Daukanto  g. 16 namo, liudytojų. Įvykio metu nenustatytas FORD markės automobilis atsitrenkė į namo tvorą ir garažo sieną bei juos apgadino. Iš įvykio vietos pasišalino. Mačiusius šį įvykį, ar žinančius ką nors apie eismo įvykyje dalyvavusį automobilį, prašome paskambinti telefonais: (8 422) 48 5 48, 112 arba susisiekti el. paštu laima.petraviciene@policija.lt.

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos  komisariato informacija

Skaityti toliau...
Skelbimas apie siūlymą pripažinti statinius, kurie neturi savininko (ar kurio savininkas nežinomas), bešeimininkiu

Radviliškio rajono savivaldybės administracija kreipsis į teismą dėl statinių, kurie neturi savininkų (ar kurių savininkai nežinomi), pripažinimo bešeimininkiais ir jų perdavimo valstybės ar savivaldybės nuosavybėn, tarp jų:

 1. Šniūraičių  aerodromo pakilimo takas –  Šniūraičių k., Radviliškio sen., Radviliškio r. sav.
 2. Buvusios pirties pastatas – Ąžuolų g., Miežaičių k., Radviliškio sen., Radviliškio r. sav.
 3. Buvusios pirties pastatas – Ropokalnio g., Vėriškių k., Šeduvos m. sen., Radviliškio r. sav.

Asmenis, turinčius turtinių teisių į šiuos statinius, prašome iki 2018 m. gegužės 31 d. kreiptis į Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Investicijų ir turto valdymo skyrių adresu: Aušros a. 10, Radviliškis (215 kabinetas), ir pateikti dokumentus, liudijančius nuosavybės ar kitas turtines teises į šiame skelbime išvardytus statinius.

Skaityti toliau...
Informacija apie planuojamą gatvių pavadinimų suteikimą ir geografinių charakteristikų pakeitimą

Radviliškio rajono savivaldybės taryba, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 16 straipsnio 2 dalies 34 punktu ir Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2011 m. sausio 25 d. įsakymu Nr. 1V-57 „Dėl Numerių pastatams, patalpoms, butams ir žemės sklypams, kuriuose pagal jų naudojimo paskirtį (būdą) ar teritorijų planavimo dokumentus leidžiama pastatų statyba, suteikimo, keitimo ir apskaitos tvarkos aprašo ir Pavadinimų gatvėms, pastatams, statiniams ir kitiems objektams suteikimo, keitimo ir įtraukimo į apskaitą tvarkos aprašo patvirtinimo“ planuoja:

 1. Pakeisti Alksniupių kaimo Radvilonių g. geografines charakteristikas
  (planas pridedamas PDF formatas).
 2. Pakeisti Daužnagių kaimo Daužnagių g. geografines charakteristikas
  (planas pridedamas PDF formatas).
 3. Suteikti Noručių k. Krakių g. pavadinimą (planas pridedamas PDF formatas).
 4. Pakeisti Radviliškio miesto Alytaus g. geografines charakteristikas
  (planas pridedamas PDF formatas).
 5. Pakeisti Šeduvos miesto Vytauto g. geografines charakteristikas
  (planas pridedamas PDF formatas).

Sprendimo projektą su priedais galima rasti čia.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Skaityti toliau...
Bus suteikiami adresai Radviliškio rajone

Informuojame, kad, vadovaujantis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 29 straipsnio 8 dalimi, Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2011 m. sausio 25 d. įsakymu Nr. 1V-57 „Dėl Numerių pastatams, patalpoms, butams ir žemės sklypams, kuriuose pagal jų naudojimo paskirtį (būdą) ar teritorijų planavimo dokumentus leidžiama pastatų statyba, suteikimo, keitimo ir apskaitos tvarkos aprašo ir Pavadinimų gatvėms, pastatams, statiniams ir kitiems objektams suteikimo, keitimo ir įtraukimo į apskaitą tvarkos aprašo patvirtinimo“, planuojama pakeisti adresus (pagal priedus) Radviliškio rajone.

Duomenys apie numerių pastatams, jų kompleksams ar korpusams suteikimą ar keitimą (PDF formatu).
 
Radviliškio rajono savivaldybės informacija
Skaityti toliau...
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Sausis
    2018     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: