2018 m. rugpjūčio 18 d., šeštadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Skėmių seniūnė dėkojo aktyviems ir veikliems seniūnijos gyventojamsSpausdinimo versija

Skėmių seniūnijos seniūnė Ingrida Gladkienė, vadovaujanti seniūnijai beveik metus, maloniai nustebino gyventojus ir rugpjūčio 1-ąją surengė Padėkos vakarą. Kaip sakė pati seniūnė, ji norėjo padėkoti žmonėms, kurie drauge su ja nuoširdžiai dirba, yra aktyvūs ir geranoriški, prireikus visada skuba į pagalbą. Seniūnijoje tokių žmonių išties nemažai. Jie ir buvo pakviesti į Pociūnėlių kultūros namus.

Seniūnė Ingrida Gladkienė susirinkusiesiems skyrė padėkos žodžius, įvardijo kiekvieno žmogaus prasmingos veiklos momentus. Ji kiekvienam įteikė po atminimo dovanėlę. Apdovanoti buvo Pociūnėlių saviveiklininkai, kuriems vadovauja kultūros specialistai Aušrelė Sereikienė, Genovaitė Vorienė, Zigmas Paulauskas. Padėkota Skėmių saviveiklininkus suburiančiai Reginai Dambrauskienei, Skėmių traktieriuje meninę programą rengiantiems artistams. Seniūnė padėkojo Skėmių seniūnaičiui Adolfui Barkauskui, Skėmių seniūnijos sporto metodininkui Arūnui Čižauskui, Pociūnėlių pagrindinės mokyklos direktoriui Anatolijui Gailiūnui, Pociūnėlių miestelio bendruomenės pirmininkei Danguolei Garuckienei ir jos pavaduotojai Romualdai Rimkuvienei. Šiltus padėkos žodžius bei atminimo dovanėles seniūnė skyrė Skėmių seniūnijos darbuotojoms bei kitiems, kas jai nuolat padeda.

Šventėje sukaupta gyvenimo ir darbo patirtimi dalijosi Pociūnėlių miestelio bendruomenės pirmininkės pavaduotoja, buvusi ilgametė Skėmių seniūnijos seniūnė Romualda Rimkuvienė. Ji ir bendruomenės pirmininkė Danguolė Garuckienė dėkojo seniūnei Ingridai Gladkienei bei aktyviausiems pociūnėliečiams. Padėkos žodžius, atminimo dovanėles seniūnei ir aktyviausiems skėmiečiams skyrė Janina Stankienė.

Padėkos vakarą išradingai vedė Rasa ir Jonas Driežiai iš Polekėlės. Jie ne tik patys visą vakarą grojo, dainavo, bet įtraukė į nuotaikingą meninę programą visus šventės dalyvius.

Roma Buivydienė,
Pociūnėlių miestelio bendruomenės narė

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: