2018 m. spalio 17 d., trečiadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Spalio 17 dieną – gyventojų perspėjimo sistemos patikrinimasSpausdinimo versija

Informuojame, kad 2018 m. spalio 17 d. 11 val. 52 min. vyks gyventojų perspėjimo sistemos patikrinimas, kurio metu bus jungiamos elektros sirenos. Šis patikrinimas atliekamas vadovaujantis Techninių perspėjimo sistemos priemonių priežiūros organizavimo tvarkos aprašu, patvirtintu Priešgaisrinės apsaugos ir ir gelbėjimo departamento prie VRM direktoriaus 2016 m. sausio 8 d. įstatymu Nr. 1-3.

Patikrinus elektros sirenas, per Lietuvos radijo pirmąją ir antrąją programas iš Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Aliarmavimo ir operacijų koordinavimo centro bus skelbiama informacija gyventojams. Informacija bus perduodama per gyventojų perspėjimo ir informavimo, naudojant viešųjų judriojo telefono ryšių paslaugų teikėjų tinklus, sistemą (GPIS) trumpaisiais pranešimais į mobiliuosius telefonus, jeigu juose yra įjungta korinio transliavimo funkcija. Rekomenduojame gyventojams nustatyti savo mobiliuosius telefonus, kad jie galėtų priimti perspėjimo pranešimus. Telefonų nustatymo instrukcijos ir daugiau informacijos apie šią sistemą pateikiama internete adresu www.gpis.vpgt.lt.

Tam, kad gyventojai galėtų pasitikrinti, ar jų mobilieji telefonai tinkamai nustatyti, pranešimai bus siunčiami nuo 11.52 val. iki 12.03 val. Visą tą laiką pranešimai bus kartojami kas 1 minutę. Jei telefonas nustatytas tinkamai, telefonas priims tik vieną pranešimą.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: