2017 m. liepos 27 d., ketvirtadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Sprendimų priėmimas

Radviliškio rajono savivaldybės taryba

Teisės aktai

Teisės aktų projektai

Savivaldybės tarybos preliminarios posėdžių datos:

  • 2017 m. sausio 26 d.;
  • 2017 m. vasario 23 d.;
  • 2017 m. kovo 23 d.;
  • 2017 m. gegužės 4 d.;
  • 2017 m. birželio 22 d.;
  • 2017 m. rugpjūčio 24 d.;
  • 2017 m. spalio 19 d.;
  • 2017 m. lapkričio 23 d.;
  • 2017 m. gruodžio 21 d.

Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nariai

Augulis Kazimieras

Lietuvos socialdemokratų partija
El. paštas - kazimieras.augulis@radviliskis.lt, tel. 8 682 33 805

Baublys Jurgis

Darbo partija
El. paštas - jurgis.baublys@radviliskis.lt, tel. 8 698 49 422

Čapaitis Dalius

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
El. paštas - dalius.capaitis@radviliskis.lt, tel. 8 687 50 034

Čepononis Antanas

Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
El. paštas - antanas.cepononis@radviliskis.lt, tel. 8 686 69 385

Dišlė Skaidra

Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
El. paštas - skaidra.disle@radviliskis.lt, tel. 8 675 47 363

Dočkus Kostas

Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
El. paštas - kostas.dockus@radviliskis.lt, tel 8 686 24 028

Fergelis Algirdas

Visuomeninis rinkimų komitetas „Laimutės Šlamienės ir Algirdo Fergelio komitetas Radviliškyje „Už meilę žmogui“
El. paštas - algirdas.fergelis@radviliskis.lt, tel. 8 679 12 269

Grabauskas Andrius
Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
El. paštas - andrius.grabauskas@radviliskis.lt, tel. 8 677 16 108

Ivanauskytė Eglė
Lietuvos socialdemokratų partija
El. paštas - egle.ivanauskyte@radviliskis.lt, tel. 8 622 87 918

Janulaitienė Vida

Lietuvos socialdemokratų partija
El. paštas - vida.janulaitiene@radviliskis.lt, tel. 8 686 90 451

Januševičienė Aldona

Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
El. paštas - aldona.januseviciene@radviliskis.lt, tel. 8 652 43 467

Jegnoras Audronis
Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
El. paštas - audronis.jegnoras@radviliskis.lt, tel. 8 615 27 870

Jurėnas Darius
Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
El. paštas - darius.jurenas@radviliskis.lt, tel. 8 687 50 843

Malinauskas Justas
Darbo partija
El. paštas - justas.malinauskas@radviliskis.lt, tel. 8 614 91 033

Martynkinas Eduardas

Lietuvos socialdemokratų partija
El. paštas - eduardas.martynkinas@radviliskis.lt, tel. 8 674 21 041

Povilaitis Jonas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
El. paštas - jonas.povilaitis@radviliskis.lt, tel. 8 687 12 788

Pravilonis Jonas

Lietuvos socialdemokratų partija
El. paštas - jonas.pravilonis@radviliskis.lt, tel. 8 686 21 598

Ruseckas Algimantas
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
El. paštas - algimantas.ruseckas@radviliskis.lt, tel. 8 698 31 234

Skarelienė Vida Stasė

Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
El. paštas - vida.skareliene@radviliskis.lt, tel. 8 610 20 842

Smalinskas Vaidas

Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
El. paštas - vaidas.smalinskas@radviliskis.lt, tel. 8 686 54 161

Staškūnienė Jolanta

Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
El. paštas - jolanta.staskuniene@radviliskis.lt, tel. 8 686 24 684

Tarbūnienė Rima

Darbo partija
El. paštas - rima.tarbuniene@radviliskis.lt, tel. 8 686 35 102

Vaičiurgis Rimantas
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
El. paštas - rimantas.vaiciurgis@radviliskis.lt, tel. 8 685 27 770

Venckus Algirdas

Lietuvos socialdemokratų partija
El. paštas - algirdas.venckus@radviliskis.lt, tel. 8 620 90 352

Zajančkauskas Sigitas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
El. paštas - sigitas.zajanckauskas@radviliskis.lt, tel. 8 682 24 226

Paskutinis atnaujinimas: 2017-03-30 09:48:42
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Aktualu

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: