2017 m. kovo 27 d., pirmadienis
Burbiškio dvare vyksta tradicinės tulpių žydėjimo šventės
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Su verslininkų atstovais diskutuota apie atliekų tvarkymo mokestįSpausdinimo versija

Vasario 14 dieną  Radviliškio rajono savivaldybėje susitikę Radviliškio rajono savivaldybės vadovai ir Radviliškio verslininkų asociacijos nariai aptarė dvinario atliekų mokesčio įvedimo klausimą. Verslininkų vardu kalbėjęs Arūnas Kvėglys, UAB „Regėjus“ teigė, kad neaišku, pagal kokius kriterijus skaičiuojamas naujasis mokestis. „Įmonės turi labai daug mokesčių mokėti, jų našta didėja“, – sakė A. Kvėglys.

Meras A. Čepononis teigė, kad šis klausimas yra plačiai diskutuojamas ne tik Šiaulių apskrityje. „Dėl dvinario mokesčio įvedimo yra diskutuojama jau ne pirmą kartą. Yra du keliai:  arba LR Vyriausybė atidėtų priėmimą iki tol, kol bus viskas išdiskutuota, arba kad LR Prezidentė vetuotų. Jei šioje taryboje nepriimsime sprendimo dėl dvinario mokesčio įvedimo, LR Vyriausybės atstovas kreipsis į teismą., kad nevykdome LR Vyriausybės nutarimo“, – sakė jis. Pasak mero, Šiauliuose surengtame apskrities savivaldybių merų ir Seimo narių pasitarime aptarta dvinarės rinkliavos už komunalines atliekas aktualija. Pasitarime kalbėta apie problemas, kylančias diskutuojant apie šio mokesčio įvedimą.

Susistikime Šiauliuose dalyvavę Seimo nariai patikino, jog inicijuos Vyriausybės nutarimo papildymą, nutarimo įgyvendinimo atidėjimą arbą jo atšaukimą.

Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras teikia siūlymus taisyklėse įvardyti juridinius asmenis atliekų turėtojais ir neapmokestinti objektų, kurie negeneruoja atliekų. Pasak jų, šiuo metu Šiaulių apskrityje įmonės apmokestintos pagal darbuotojų skaičių – ne pagal patalpų plotą ar turto vienetus, kaip kitur.

Susitikime sutarta, kad šiuo klausimu su verslininkais dar bus diskutuojama. Laukiama jų konkrečių pasiūlymų.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Aktualu

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: