2019 m. balandžio 25 d., ketvirtadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Susitikime su Skėmių seniūnijos gyventojais diskutuota įvairiais klausimais: apie švietimą, apie investicijasSpausdinimo versija

Skėmių seniūnijos seniūnės Ingridos Gladkienės darbo metai - gana vaisingi: tvarkytos gatvės Pociūnėliuose, rūpintasi seniūnijos socialiniu, kultūriniu, sportiniu gyvenimu, aktyviai skleista žinia apie Skėmių bendruomenių verslus, veiklą. Seniūnė pasidžiaugė, kad į seniūniją gyventi 2018 metais grįžo 36 gyventojai, kelios jaunos šeimos su vaikais.

Skėmių seniūnijos žmonėms rūpėjo mero nuomonė apie vieno rajone leidžiamo laikraščio formuojamą nuomonę apie savivaldybės veiklą. Meras atsakė, kad jam ne autoritetas tie, kurie neigia visa, kas padaryta gero, ir iki tokio lygio jis nenusileisiąs niekada.

Susitikime pasidžiaugta, kad 2019 metais bus atnaujintas Pociūnėlių pagrindinės mokyklos stadionas, tam skirta 180 tūkstančių eurų iš ES ir savivaldybės biudžeto lėšų. Mokyklos remontui bus skirta 50 tūkstančių eurų savivaldybės biudžeto lėšų.

„Mūsų tikslas - bendruomenės, bendruomenės ir dar kartą bendruomenės. Ten, kur stiprios bendruomenės, ten stiprūs projektai, aktyvūs žmonės, prasminga veikla. Savivaldybės taryba priėmė sprendimą dėl 20 proc. lėšų prisidėjimo prie bendruomenių projektų - taip prisidedame prie bendruomenių iniciatyvų skatinimo, kaimiškųjų vietovių gyventojų gerovės", - sakė meras.

Gyventojai domėjosi, kodėl Pociūnėliuose vanduo rudas ir kodėl rytą ir vakarą nebūna spaudimo. UAB „Baisogalos bioenergija" direktoriaus pavaduotojas Edmundas Valba atsakė, kad vandens nugeležinimo įrenginiai nespėja susidoroti su patiekiamo vandens kiekiais, reiktų naujų vandens gerinimo įrenginių. Pociūnėlių gyventojai klausė, ar yra galimybė prisijungti naujiems vandens vartotojams Pociūnėliuose? (Taip, reikia prašymo, gyventojas savo lėšomis organizuoja prisijungimą prie magistralinių tinklų. Savivaldybė ir UAB „Baisogalos bioenergija" Šeduvos ir Parko gatvių gyventojams padės.)

„Iš gamtos ir valdžios malonių nelauk", - pociunėliškių juoku buvo palydėta mero pavaduotojo Kazimiero Augulio replika į susitikime dalyvavusio LR Seimo nario Aurimo Gaidžiūno pastabą apie Pociūnėlių kultūros namų remontą. Seimo narys pociūnėliškių ir savivaldos atstovų buvo paragintas aktyviai prisidėti prie šios inciatyvos.

Susitikime padėkota Mariui Petrėčiui, Skėmių seniūnijos sporto visuomenininkui, už aktyvų sporto renginių organizavimą. Padėkota už darbą savo veiklą baigiantiems seniūnaičiams: Skėmių seniūnaičiui Adoliui Barkauskui, Pociūnėlių seniūnaitei Giedrei Petrėtienei.

Seniūnė Ingrida Gladkienė padėkojo seniūnijos ūkininkams, seniūnijos darbuotojams, kultūros, sporto aktyvustams, veiklioms bendruomenėms už bendrą darbą seniūnijos žmonių labui.

Savivaldybės vadovai Skėmiuose ir Pociūnėliuose apžiūrėjo švietimo įstaigas

Baisogalos darželio-mokyklos Skėmių skyrių ir Pociūnėlių pagrindinę mokyklą. Svarstytos galimybės maksimaliai išnaudoti turimas patalpas ir būtinieji einamojo remonto darbai. Pociūnėlių pagrindinei mokyklai reiktų sutvarkyti mokyklos pastato stogą, vėliau - apšiltinti dalį pastato. Nauja mokyklos katilinė, įrengta 2018 metais, pasak Pociūnėlių pagrindinės mokyklos direktoriaus Anatolijaus Gailiūno, veikia nepriekaištingai.

Skėmių seniūnijoje aktyviai veikia vaikų dienos centrai. Puikiai tokiai veiklai pritaikytose patalpose laiką po pamokų prasmingai leidžia Skėmių, Pociūnėlių ir aplinkinių kaimų vaikai.

Susitikime su Skėmių seniūnijos gyventojais Pociūnėlių kultūros namų salėje dalyvavo Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis, mero pavaduotojas Kazimieras Augulis, Savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė.

Daugiau fotografijų galite pamatyti čia.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)