2017 m. spalio 19 d., ketvirtadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Sveiko maisto šventėje radviliškiečiai kviesti gyventi sveikiauSpausdinimo versija

Rugsėjo 30 d. Radviliškio rajono sveikatos klubas „Atgaja“ pirmą kartą surengė „Sveiko maisto šventę“ Radviliškio rajono gyventojams.

Šventėje dalyvavo įvairios bendruomenės, įstaigos, įmonės. Sveiko maisto receptais dalijosi Lizdeikos, Sidabravo gimnazijos, Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro, Pašušvio, Šeduvos miesto bendruomenės, kavinės „Linda“ kolektyvas ir kiti sveikesnio gyvenimo būdo propaguotojai.

Radviliškiečius, susirinkusius pasidomėti sveikesniais produktais, įdomesne mityba, pasveikino Justė Venckutė, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja, ir Radviliškio rajono sveikatos klubo „Atgaja“ pirmininkė Nijolė Lukošienė.

Sveikuoliškus bendruomenių, įstaigų paruoštus patiekalus vertino  komisija, kuri išrinko „Sveikiausių patiekalų stalą“. Nugalėtoja pripažinta Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro bendruomenė. Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkomis, vaisiais ir knygomis.

Šventės dalyviai ir svečiai turėjo galimybę papildyti žinių  apie sveiką mitybą bagažą. Paskaitą apie sveiką ir pilnavertę mitybą skaitė lektorius Rolandas Augutis. Po paskaitos visi buvo vaišinami prieskonine jogų arbata ir sveikuolišku ruginių miltų pyragu.

Pasibaigus apdovanojimams, VšĮ „Laimės namai" atstovė Aušra Augutė mokė visus šokti pasaulio tautų šokius.

Radviliškio rajono sveikatos klubo „Atgaja“ atstovai tokią šventę  organizavo pirmą kartą, bet jie tikisi, kad tikrai ne paskutinį.

Sveikuoliai mano, kad  tokios šventės taps puikia kiekvienų metų tradicija, suburiančia Radviliškio rajono bendruomenes, įstaigas, įmones ir organizacijas pasidalyti puikiomis sveikuoliškų patiekalų idėjomis, pabendrauti ir naudingai praleisti rudens popietę.

Daugiau fotografijų – čia.

Parengta pagal Radviliškio rajono sveikatos klubo „Atgaja“ informaciją

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: