2017 m. kovo 27 d., pirmadienis
Burbiškio dvare vyksta tradicinės tulpių žydėjimo šventės
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Trečiojo amžiaus universiteto studentams rūpi ne tik savas kiemasSpausdinimo versija

Radviliškio rajono savivaldybėje su meru Antanu Čepononiu susitiko Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) studentai. TAU studentus domino ir 2015 metais savivaldybės nuveikti darbai, ir ateities planai.

 

Radviliškio rajono meras susirinkusiems pristatė 2016 metais nuveiktus darbus, ateities planus. Kalbėta apie biudžeto paskirstymą, apie 2017 metų didžiuosius darbus ir kultūrinius renginius, šventes. Senjorams meras papasakojo apie Radviliškio miesto 450-ajam jubiliejui skirtus renginius, 2018 metais Radviliškyje vyksiantį Europos žmonių festivalį. Diskutuota ir apie Radviliškio miesto Aušros aikštės rekonstrukcijos projektą, apie kitus investicinius projektus, įgyvendinamus Radviliškio rajone.

Studentai mero klausė įvairiausių klausimų: domėjosi ir Radviliškio mieste prie geležinkelio stoties stovinčių pastatų vaiduoklių likimu, ir mokyklų tinklo pertvarka, ir projektais, ir vaikų globos sistemos pertvarka, ir mokesčio už atliekų tvarkymą pasikeitimais.

Daugiausia diksusijų sulaukė Radviliškio miesto gatvių tvarkymo klausimas. Veniems šaligatvio trūksta, kitiems – dulkančios gatvės trukdo. „Taip, turime nemažai neasfaltuotų gatvių Radviliškio mieste, bet pasakykite man sąžiningai, ar patys namuose viską iš karto pasidarote? Aš tai ne, nes trūksta pinigų viskam iš karto. Taip yra ir su gatvėmis. Viskas planuojama, po truputį judama“, – kalbėjo A. Čepononis.

„O kaip su baseinu? Ar sulauksime mes, senjorai, kokių nors lengvatų, jei norėsime paplaukioti?“, – klausė TAU klausytojai. Meras patikino, kad senjorams skirtų nuolaidų tikrai bus.

Senjorų plojimų sulaukė  žinia apie tai, kad 2017 metų biudžete suaugusiųjų neformaliajam ugdymui planuojama skirti apie 5 000 eurų.

Tradicinis susitikimas kasmet organizuojamas aktyvių ir žingeidžių senjorų, lankančių Trečiojo amžiaus universitetą, dėka. Už galimybę susitikti ir pasikalbėti rūpimais klausimais merui padėkojo TAU rektorė Nijolė Nėjienė.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Aktualu

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: