2017 m. lapkričio 18 d., šeštadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Tris dienas trukusioje Radviliškio miesto šventėje – dovanos Radviliškio miestui, „Tautiška giesmė“, koncertai, pramogos vaikams, jaunimui, seniūnijų gėrybėsSpausdinimo versija

Radviliškiui švenčiant 450-ąjį gimtadienį, įvairiose miesto vietose vyko daugybė įvairių renginių, buvo dovanojamos dovanos miestui, žmonės džiaugėsi koncertais ir pramogomis.

Liepos 6 dieną Radviliškio muzikos mokyklos klos bendruomenė – pedagogai ir mokiniai, miestui ir jo gyventojams dovanojo koncertą „Mes čia“, kuriame gražiausius kūrinius savo miestui atliko mokyklos akordeonistų ansamblis, vadovaujamas mokytojo Vytauto Bulzgio, puikią nuotaiką palaikė saksofonininkų ansamblis, mokytojas Donatas Baltutis. Kartu visiems gerai žinomas dainas dainuoti kvietė merginų vokalinis ansamblis ,,Ad Libitum“ ir solistės Toma Saveljevaitė Lėja Deltuvaitė, mokytoja Inga Petrauskienė. Akompanavo mokytojai D. Baltutis (saksofonas), Č. Gilys (mušamieji), R. Borusevičius (fortepijonas) bei K. Radavičius (bosinė gitara).

Po šio koncerto visi klausėsi grupės „Žalvarinis“ atliekamų dainų ir drauge su viso pasaulio lietuviais sugiedojo „Tautišką giesmę“. Radviliškiečiams Valstybės dienos proga giedant Lietuvos himną, šia tradicija stebėjosi ir sakėsi bandysią ją įgyvendinti savo šalyse užsienio delegacijų, atvykusių į Radviliškio jubiliejaus šventę iš Ukrainos, Lenkijos, Baltarusijos ir Gruzijos, atstovai.

Laimono Simaičio fotografijos

Daugybė pramogų buvo pasiūlyta vaikams ir jaunimui. Svarbiausią gimtadienio dieną, liepos 8-ąją, pagrindinėje scenoje, miesto parke ir jo prieigose mažųjų radviliškiečių ir jaunimo laukė daugybė jiems pažįstamų personažų, pramogų ir užsiėmimų: Šeduvos ir Radviliškio „Jaunimo erdvių palapinės“, linksmybės ir atrakcionai parke, muilo burbulų šou ir kiti smagūs žaidimėliai. Su vaikais bendravo policijos bičiulis Amsis, Karlsonas iš Radviliškio viešosios bibliotekos, , klounai, buvo piešiami veidukai, daromos laikinosios tatuiruotės, pinamos kasytės.

Prie pagrindinės šventės scenos visus šventiniais keksiukais vaišino Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro kolektyvas. Išdalyta net 450 keksiukų. Radviliškio miesto kultūros centro vaikų dainavimo studija (vadovė Aurelija Meškauskienė) ir Gražinos pagrindinės mokyklos teatro studija (vadovė Rasa Atkočiūnienė) miesto gimtadienio proga dovanojo teatralizuotą koncertą.

Šventės akimirkos – „Jaunimo erdvės“ fotografijose

Dovaną Radviliškio miestui padovanojo ir Romualdas Juzukonis drauge su Aurelija Šakėniene ir Radviliškio muzikos mokyklos mokiniais – jis pagrindinėje scenoje liepos 8 dieną atliko miesto himnu jau dabar vadinamą dainą „Tai yra Radviliškis“. „Mylimi radviliškiečiai, dar kartą kiekvieną sveikinu su gimtadieniu. Buvo nepaprastai malonu sukurti dainą, kurios įkvėpėjai man tapo mažieji lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ vaikai. 2017 07 08 ši daina „Tai yra Radviliškis“ padovanota gražiam ir mielam miestui Radviliškiui. Daina įgavo savo visą kūrybos formatą dėka mero Antano Čepononio. Jis savo asmeninėmis lėšomis rėmė įrašus ir kartu padovanojome dainą Radviliškiuiׅ“, – sakė R. Juzukonis.

Himno dovanojimo akimirkos

Radviliškio miesto laisvalaikio ir pramogų parką savo nameliais papuošė Radviliškio miesto seniūnijos. Kas gira vaišino, kas malūną pasistatė, kas šamo užtepėlėmis, kas miško gėrybėmis, kas pieno produktais, kas saldumynais radviliškiečius ir svečius vaišino. Visi savo išmonę rodė, kaip kas mokėjo, taip linksminosi ir kitiems džiugesio suteikė.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: