2018 m. gruodžio 16 d., sekmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Trišalėje taryboje – apie pensijų reformą, apie socialinei paramai skirtų ir sutaupytų lėšų panaudojimo galimybes, apie Trišalės tarybos galias, apie Seimo priimamus sprendimusSpausdinimo versija

Radviliškio rajono savivaldybėje susirinkusi Trišalė taryba – darbdavių, profesinių sąjungų ir savivaldos atstovai – spalio 8 d. diskutavo švietimo sistemos pokyčių, socialinės paramos klausimais, išklausė LR Seimo narių Aurimo Gaidžiūno ir Tomo Tomilino pasisakymus apie pensijų reformą, apie socialinei paramai skirtų ir sutaupytų lėšų panaudojimo galimybes, apie Trišalės tarybos galias, apie Seimo priimamus sprendimus.

Susitikime diskutuota ir apie nacionalinės kolektyvinės sutarties rengimo proceso atnaujinimo galimybes, apie tai, kad kuo daugiau verslo (darbdavių ir darbuotojų) santykių turėtų būti įforminta kolektyvinėmis sutartimis. T. Tomilinas teigė, kad Trišalė taryba yra ta institucija, kuri turi ir gali pateikti vieni kitiems idėjų ir siūlymų, kaip spręsti vieną ar kitą aktualų klausimą, susijusį su darbuotojų ir darbdavių santykiais, savivaldos galiomis.

Posėdyje dalyvavę profesinių sąjungų atstovai domėjosi, ar planuojama siekti bendro sprendimo kolektyvinio atstovavimo darbuotojų interesams srityje ir Darbo kodekso pataisų šiuo klausimu, diskutavo apie pensijų kaupimo reformą, apie pensinio amžiaus nustatymą ir kitais klausimais.

Apie daug diskusijų visuomenėje sukėlusias švietimo sistemos naujoves ir jų įgyvendinimą Radviliškio rajone kalbėjo Savivaldybės administracijos skyriaus vedėja Genovaitė Juodeikienė, Socialinių pašalpų skyrimo tvarką susirinkusiems pristatė Rasa Miškinienė, Savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vyriausioji specialistė.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: