2018 m. balandžio 26 d., ketvirtadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
V. Kudirkos progimnazijoje – rajono mokytojų „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“Spausdinimo versija

Ką daryti, jei noriu būti sveikas? Atsakymas aiškus ir visiems suprantamas – sveikai maitintis ir sportuoti. Tai žino kiekvienas. Tad ankstyvo pavasario gaiva dvelkiančią balandžio trečią dieną Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos mokytojai pakvietė savo kolegas į sporto areną pasportuoti, pašėlioti ir pasisemti džiugių emocijų. Čia vyko draugiškos, jau tradicija tapusios, mokytojų varžytuvės „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“. Visus susirinkusius pasveikino ir sėkmės linkėjo Vinco Kudirkos progimnazijos direktorė Rasa Dagienė.

Varžybose dalyvavo mokytojai iš Gražinos ir Alksniupių pagrindinių mokyklų, Baisogalos mokyklos-darželio, Šeduvos ir Sidabravo gimnazijų bei Vinco Kudirkos progimnazijos. Tradicinis susitikimas prasidėjo šventiniu, nuotaikingu Vinco Kudirkos progimnazijos mokytojų  šokiu. Netrukus kūno kultūros mokytojai Darius Kavaliauskas ir Vygintas Juozapaitis paskelbė varžybų pradžią. Šešios komandos po dešimt mokytojų pradėjo rungtis nuotaikingose estafetėse. Mokytojams reikėjo greitai ridenti kamuolį ir jį perduoti komandos draugui. Komandos puikiai įveikė kliūčių ruožą ir patyrė puikių emocijų, netrūko azarto ir linksmų akimirkų dviem šuoliuojant vienomis glaudėmis. Daug šurmulio ir juoko sukėlė estafetės „Uodegėlės“, „Degtukai“ ir „Sportiniai bateliai“. Pateiktas užduotis atliko ir komandų kapitonai, kurie turėjo galimybę įvertinti savo vikrumą bei apdairumą. Žaismingai mokytojai įveikė ir „Dėlionės“ rungtį.

Estafečių gausa užgožė spindinčios saulės spindulius. Niekam nekilo net mintis guostis dėl šilumos ir varvančio prakaito. Šventę paįvairino ir praturtino savo artistiškumu bei gebėjimais kūno kultūros mokytojai.

Na, o kokios varžybos be sirgalių! Įspūdingiausiai savo komandą palaikė Vinco Kudirkos progimnazijos mokytojai, garsiniais signalais ir šūksniais neleidę atsipalaiduoti saviškiams.

Varžybų dalyviai patyrė gražių akimirkų ir emocijų. Komandoms, greičiausiai ir vikriausiai įveikusioms visas rungtynes ir surinkusioms daugiausiai taškų, buvo įteiktos taurės ir medaliai. Tad garbingą pirmąją vietą iškovojo Gražinos pagrindinės mokyklos mokytojų komanda. Antroji vieta atiteko Baisogalos mokyklos-darželio bendruomenei. Treti liko Šeduvos gimnazijos mokytojai. Visos komandos, dalyvavusios varžybose, buvo apdovanotos ir padėkomis.

Pasibaigus apdovanojimams, pašėlę sporto entuziastai bei sirgaliai dar ilgai dalijosi patirtais įspūdžiais, vaišinosi kava bei užkandžiais. O mes, Vinco Kudirkos progimnazijos mokytojai, džiaugėmės, jog mums pavyko suburti net šešias komandas, dalyvavusias varžytuvėse.Nuoširdumas ir bendravimas sujungė ne tik rankas, bet ir širdis. Gera nuotaika ir šypsenos veiduose – didžiausias atlygis už visų organizatorių pastangas.

Iš mokytojų veidų trykštanti pavasarinė energija įrodė, kad tokių varžytuvių reikia kuo daugiau. Daugiau susibūrimų kartu, kad galėtume įvertinti kitą kaip komandos draugą. Sveikiname mūsų rajono sportiškiausius mokytojus, dėkojame už buvimą kartu ir gerą nuotaiką.

Jovita Brunienė

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: