2019 m. kovo 21 d., ketvirtadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Vaikų dienos centre „Ąžuoliukas“ – kalėdinis renginysSpausdinimo versija

Kalėdos – stebuklų metas, kuomet tikime, kad išsipildys mūsų svajonės, troškimai, viltys. Vaikų dienos centrą „Ąžuoliukas“ lankantys vaikai savo stebuklo sulaukė – į kalėdinį renginį centre atvyko linksmi ir laukiami svečiai: Kakė Makė, Kalėdų Senelis ir Trolis.

Kakė Makė išmokė vaikus įvairių žaidimų, šokių. Trolis grojo gitara ir dainavo kartu su vaikais. Neliko abejingi linksmybėms ir vaikų tėveliai bei svečiai, dalyvaujantys renginyje, kurie taip pat prisijungė prie žaidimų ir šokių. Šventės kulminacija – visų laukiamo, tikrų tikriausio Kalėdų Senelio pasirodymas.

Vaikų dienos centro lankytojai šiam susitikimui rengėsi iš anksto. Visi skubėjo pademonstruoti Seneliui savo meninius sugebėjimus: kas šoko, kas dainavo, kas deklamavo eilėraščius apie Kalėdas. Kalėdų Senelis liko sužavėtas, pagyrė vaikus už jų kūrybingumą ir visiems vaikams įteikė po dovanėlę, o nenurimstanti Kakė Makė  padovanojo muilo burbulų fiestą ir sniego gniūžčių mūšį.

Vaikus nepaprastai  pradžiugino Radviliškio r. savivaldybės administracijos direktorės Jolantos Margaitienės sveikinimo žodžiai, linkėjimai, dovanos bei dalyvavimas renginyje.

Atsisveikinus su Kalėdų Seneliu, Troliu ir Kake Make, vaikų dienos centro lankytojų laukė dar viena staigmena – 2018 m. nominacijų įteikimas. Kiekvienas vaikas gavo po apdovanojimą, kuriuos paskelbė Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro direktorė Rita Pranė Vilimaitė.

Kalėdinis renginys organizuotas įgyvendinant projekto „Vaikų dienos centras „Ąžuoliukas“ veiklas. Projektą finansuoja Socialinių paslaugų priežiūros departamentas prie LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

Jelena Vyšniauskienė, Inga Ragauskaitė
RPBSPC VDC ,,Ąžuoliukas“ socialinės darbuotojos

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: