2018 m. kovo 19 d., pirmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Vaikų dienos centre „Ąžuoliukas“ – kalėdinis renginysSpausdinimo versija

Kalėdos – stebuklų metas, kuomet tikime, kad išsipildys mūsų svajonės, troškimai, viltys. Vaikų dienos centrą „Ąžuoliukas“ lankantys vaikai savo stebuklo sulaukė – į kalėdinį renginį centre atvyko linksmi ir laukiami svečiai: Kakė Makė, Kalėdų Senelis ir Nykštukas.

Kakė Makė išmokė vaikus įvairių žaidimų, šokių. Nykštukas grojo gitara ir dainavo kartu su vaikais. Neliko abejingi linksmybėms ir vaikų tėveliai, dalyvaujantys renginyje, kurie taip pat prisijungė prie žaidimų ir šokių. Šventės kulminacija – visų laukiamo, tikrų tikriausio Kalėdų Senelio pasirodymas.

Vaikų dienos centro lankytojai šiam susitikimui rengėsi iš anskto. Visi skubėjo pademonstruoti Seneliui savo meninius sugebėjimus: kas šoko, kas dainavo, kas deklamavo eilėraščius apie Kalėdas. Kalėdų Senelis liko sužavėtas, pagyrė vaikus už jų kūrybingumą ir visiems vaikams įteikė po dovanėlę, o nenurimstanti Kakė Makė kiekvienam padovanojo įvairių formų išlankstytų balionų.

Atsisveikinus su Kalėdų Seneliu, Nykštuku ir Kake Make, vaikų dienos centro lankytojų laukė dar viena staigmena – projekto ,,Vaikų svajonės“ dovanų įteikimas.

Kalėdinis renginys organizuotas įgyvendinant projekto „Vaikų dienos centras „Ąžuoliukas“ veiklas. Projektą finansuoja Socialinių paslaugų priežiūros departamentas prie LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

Jelena Vyšniauskienė,
RPBSPC socialinė darbuotoja

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: