2019 m. kovo 21 d., ketvirtadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Vaikų dienos centre „Ąžuoliukas“ įdomu ir tėveliamsSpausdinimo versija

Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro (toliau – RPBSPC) Vaikų dienos centro (toliau – VDC) „Ąžuoliukas“ lankytojų tėveliams nuo spalio mėnesio buvo organizuojami užsiėmimai, kuriuose jie buvo kviečiami kūrybiškai ir įdomiai praleisti laiką, kartu su vaikais išmokti pynimo iš popieriaus, karoliukų vėrimo bei vilnos vėlimo meno. Kūrybinius užsiėmimus vedė vaikų dienos centro socialinė darbuotoja Inga Ragauskaitė.

Dalyvaudami rankdarbių pamokėlėse ir vaikai, ir jų tėvai, nuoširdžiai džiaugėsi matydami savo rankų darbo rezultatą, džiaugėsi įdomiai ir kūrybingai kartu praleistu laiku. Kai kurių tėvelių teigimu, jie atrado savo naują hobį ir namuose taip pat pina, veria iš karoliukų ir velia iš vilnos.

Aptardami nuveiktus darbus VDC lankytojų tėvai pripažino, kad kūrybinės dirbtuvėlės kartu su vaikais nepaprastai suartino šeimos narius, sustiprina tarpusavio santykius, supratimą bei ryšius tarp vaikų ir tėvų. Tiek vaikai, tiek tėvai, užsiėmimų metu išmoko kantrybės, siekti užsibrėžto tikslo, išlaisvino savo fantaziją bei kūrybingumą.

Tėvų bei vaikų pageidavimu, ateinančiais naujais metais vaikų dienos centre ketinama tęsti kūrybinių dirbtuvėlių užsiėmimus: susitarta susitikti bendram darbui kartą per mėnesį.

Vaikų dienos centro veiklos organizuojamos įgyvendinant projekto „Vaikų dienos centro „Ąžuoliukas“ meninių įgūdžių ugdymo veiklas. Projektą finansuoja Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Jelena Vyšniauskienė ir Inga Ragauskaitė,
RPBSPC VDC „Ąžuoliukas“ socialinės darbuotojos

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: