2018 m. balandžio 25 d., trečiadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Vaikų dienos centrų konkursas „Už draugystę – be patyčių!“Spausdinimo versija

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro organizuojamo konkurso „Už draugystę – be patyčių!“ dalyviai šiemet rinkosi Radviliškio kultūros centre. Aštuntą kartą vykstantis konkursas vis kita sveikatos tema vaikams ir jų vadovėms iš penkių Radviliškio rajono vaikų dienos centrų – Šaukoto, Skėmių, Pociūnėlių, Radviliškio ir Vėriškių – jau žinomas ir laukiamas. Prie nuolatinių šio konkurso dalyvių šiais metais prisijungė ir Šiaulėnų bei Kalnelio Gražionių vaikų dienos centrai. Džiaugiamės naujais dalyviais!

Konkurso tikslas – formuoti vertybių skalę ir sveikos gyvensenos pamatus, ugdyti atsakomybę už savo veiksmus, siekiant kurti saugią ir sveiką psichologinę aplinką, būtiną mokinių kūrybinėms, emocinėms ir intelektualinėms galioms skleistis, skatinti moksleivius kūrybiniam darbui.

Konkursui komandoms reikėjo parengti meninę programą – prisistatymą bei klausimą priešininkų komandai pagal konkurso tematiką, t.y., apie draugystę bei patyčių prevenciją.

Šiais metais konkursą organizuoti padėjo pakviesta asociacijos „Trinus“ komanda.

Labai džiugu buvo matyti išradingas ir linksmas menines programas. Daug sveiko azarto pareikalavo asociacijos „Trinus“ užduotys, kur reikėjo išradingumo, komandinio darbo ir sumanumo. Vaikams reikėjo statyti bokštus, kiaušinių gaudykles, atpažinti ir teisingai įvardyti draugų jausmus. Padrąsinti organizatorių, vaikai pasakojo savo istorijas, kurios jiems liko atmintyje po įvairių išgyvenimų, nemalonių arba smagių nutikimų.

Atlikę visas užduotis, vaikai galėjo pasilinksminti ir pasivaišinti užkandžiais, sultimis, vaisiais. Vaikų dienos centrų komandoms ir jas lydėjusioms vadovėms visuomenės sveikatos biuro direktorė Justina Koriznaitė įteikė padėkas ir atminimo dovanėles bei palinkėjo sveikatos.

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: