2019 m. vasario 23 d., šeštadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Verslas
Verslininkai kviečiami į nemokamą seminarą „ES investicijos verslui regionuose“ Šiauliuose

Lietuvos verslo paramos agentūra kartu su Lietuvos Respublikos ūkio ministerija tęsia regioninių seminarų ciklą „ES investicijos verslui regionuose", kurio septintasis renginys vyks ŠIAULIUOSE spalio 5 d., Šiaulių verslo inkubatoriuje, Aušros al. 66A.

Skaityti toliau...
Verslo rėmimui paskirstyta 11 tūkst. eurų

Radviliškio rajono savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo rėmimo komisijos posėdyje svarstyti Radviliškio rajono įmonių prašymai dėl finansinės paramos skyrimo. Apsvarstyti ir patenkinti aštuonių įmonių prašymai. Įmonėms išdalyta per 11 tūkst. Eur: 4 naujoms įmonėms iš dalies padengtos įmonių įregistravimo išlaidos, vienai įmonei suteikta finansinė parama už dalyvavimą su savo produkcija šalies parodoje, dviem įmonėms iš dalies padengtos išlaidos, patirtos įsigijus pagrindinių priemonių, reikalingų verslui vystyti ar plėsti.

Skaityti toliau...
Gerbiamieji verslininkai

Šių dienų pasaulyje yra vis mažiau vietos klaidoms. Turėti patikimus partnerius žiaurios konkurencijos laikais – sudėtinga misija. „Practicum“ komanda kartu su Radviliškio rajono savivaldybe kviečia Jus tobulėti ir plėsti savo verslą.

Skaityti toliau...
Rajono verslininkams – galimybė išplėsti veiklą

Radviliškio rajono verslininkai susitiko su pasaulinės verslo ryšių ir rekomendacijų organizacijos „BNI Lietuva“ atstovais: BNI Šiaurės regiono direktore Dalia Paulauskiene, nariais Raimundu Paulausku ir Jauniumi Riškumi.

Skaityti toliau...
Dvylikai įmonių – 5,6 tūkst. eurų

Kovo 14 d. Radviliškio rajono savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo rėmimo komisijos nariai pirmą kartą šiais metais paskirstė paramą verslui. Dvylikai įmonių išdalyta 5,6 tūkst. eurų. UAB „Altilija“, UAB „Audrava“, UAB „Montavita“, UAB „Viotransa“, MB „Projektuok ir statyk“, UAB „Medilana“, MB „Glovė“, UAB „BALT“, MB „Kaimynų gūžta“, MB „Milketas“, MB „Niauduvė“, UAB „Senjorų namai“ parama skirta padengti įmonės įregistravimo, dalyvavimo su savo įmonės produkcija parodoje išlaidas, įsteigus naujas darbo vietas, įsigijus pagrindinių priemonių, reikalingų vystyti verslą, įmonėms padidinus gyventojų pajamų mokestį.

Skaityti toliau...
Paskutiniame verslo rėmimo posėdyje įmonėms išdalyta per 7 tūkstančius eurų

2017 m. gruodžio 6 d. Radviliškio rajono savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo rėmimo komisija paskutiniame 2018 metų posėdyje svarstė įmonių prašymus dėl finansinės paramos ir paskirstė fonde likusias fondo lėšas. Apsvarstyti ir patenkinti 10 įmonių prašymai. Sulaukta dar šešių įmonių prašymų, kurie, vadovaujantis Radviliškio rajono savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo rėmimo tvarkos aprašu, perkelti svarstyti į 2018 metus, kai bus patvirtintas Savivaldybės biudžetas ir jame bus numatytos lėšos smulkiajam ir vidutiniam verslui skatinti.

Skaityti toliau...
Radviliškio rajono savivaldybės Smulkiojo ir vidutinio verslo rėmimo lėšų panaudojimas (2017-11-09)

Iš 2017-09-05 SVV rėmimo komisijos posėdžio protokolo Nr. 3

Skaityti toliau...
Paskirstyta per 14 tūkstančių eurų Verslo rėmimo fondo lėšų

Lapkričio 9 d. Savivaldybėje susirinkusi Radviliškio rajono savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo rėmimo komisija svarstė verslininkų prašymus gauti lėšų iš Radviliškio rajono savivaldybės verslo rėmimo fondo. Posėdyje apsvarstyti 12 įmonių prašymai, įmonėms išdalyta per 14 tūkst. eurų paramos pagal septynias paramos formas.

Skaityti toliau...
Smulkaus ir vidutinio verslo rėmimas

Radviliškio rajono savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo rėmimo lėšų panaudojimas

Skaityti toliau...
Kviečiame verslininkus

Kviečiame verslininkus, teikiančius viešojo maitinimo paslaugas, į informacinį renginį apie pasirengimą Europos žmonių festivaliui, vyksiančiam Radviliškyje 2018 m. liepos 21–28 dienomis.

Skaityti toliau...
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: